Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
30. november 2018

November sa s nami lúči zaujímavými konšteláciami, ktoré opäť naznačujú príchod zmien. Počas posledného pracovného týždňa sa Venuša ocitne v opozícii s Uránom. Táto dvojica planét vytvorila vzájomne napäté postavenie už počas 12.septembra a 31.októbra 2018, teda v čase, keď Venuša bola v Škorpiónovi.

Teraz vytvára Urán opozíciu s Venušou vo Váhach. Energie obidvoch planét sú teraz silnejšie, a odzrkadlenie ich dynamickej väzby sa môže prejaviť výraznejším spôsobom, najmä nárastom napätia v láske a partnerských vzťahoch.

Ak máte partnera, potom nečakané udalosti môžu priniesť do vášho vzťahu dramatickejšie okamihy. Pociťujete potrebu určitej zmeny alebo väčšej voľnosti v partnerstve, a dávate to teraz svojmu partnerovi najavo? Je pravdepodobné, že s touto vašou požiadavkou nebude súhlasiť. Dokonca aj len samotné flirtovanie môže teraz viesť k eskalácii napätia vo vašom vzťahu.

Zdravé vzťahy však týmito situáciami prejdú bez toho, aby v nich došlo k nejakým výraznejším zmenám.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


V prípade, že ste single, potom existuje viacero možností. Ak máte dohodnuté rande, bude to celkom určite vzrušujúce. Na druhej strane však treba povedať, že začiatok vzťahu za takejto konštelácie bude mať veľmi pravdepodobne len krátke trvanie. Možno však patríte k tým, ktorí potrebujú vo vzťahu svoju slobodu a dostatok priestoru. V tom prípade nový vzťah s osobou, ktorá má podobné požiadavky ako vy, môže viesť aj k manželstvu.

Nech už je vaša situácia akákoľvek, ak teraz láska a vzťahy nie sú to, čo zamestnáva vašu myseľ a srdce, môže sa Venuša v opozícii s Uránom prejaviť v inej oblasti vášho života. Napríklad vo vašich finančných záležitostiach sa môžu odohrať nečakané prekvapujúce situácie, takže ak ide o peniaze, mali by ste byť v týchto dňoch mimoriadne opatrní.

Táto konštelácia môže stáť v pozadí okamihov, keď máme sklon riskovať všetko, ísť do situácií s neistým výsledkom, takže nakoniec môžeme aj o všetko prísť. Ak hľadáte nové vzrušujúce podnety, svoju potrebu môžete naplniť hraním hier, alebo inou formou zábavy.

Luna v znamení Panny sa počas piatkového predpoludnia dostane do napätej pozície s Neptúnom. Snívanie s otvorenými očami je teraz tým najmenej vhodným spôsobom, ako tráviť svoj pracovný čas. Pozor na zbytočné chyby, aby ste kvôli nim nemuseli robiť svoju prácu znovu, úplne od začiatku 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!