Poslednú aktualizáciu dňa 29/10/2018 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
30. október 2018

Noc z pondelka na utorok by mohla byť zaujímavá najmä pre tých, ktorí si pamätajú svoje sny. Luna zo znamenia Raka vytvorí harmonické spojenie s Neptúnom, astrologickým vládcom snov v Rybách. V týchto dňoch, keď v znameniach vodného živlu (Rak, Škorpión a Ryby) je prítomných celkovo šesť z desiatich planét, ktoré súčasná astrológia berie do úvahy, sme vnímavejší a schopní naladiť sa na prichádzajúce jemné vibrácie.

Silné obsadenie vodných znamení osobnými planétami (Slnko, Luna, Merkúr a Venuša) stojí v pozadí výraznejšej emocionality, navyše je tu prítomný aj Jupiter v Škorpiónovi a vládca znamenia Rýb Neptún, ktorý sa dlhodobo zdržiava vo svojom domovskom znamení.

Utorkové konštelácie prinášajú do našej emocionality aj vyššiu intenzitu a hĺbku, keď sa Luna zo znamenia Raka ráno pred deviatou hodinou dostane do opozície s Plutom v Kozorožcovi, s ktorým sa počas dňa dostane do dynamického magicky kreatívneho postavenia Slnko.

V energii konštelácií, v ktorých jednu z hlavých úloh zohráva mocné Pluto, je vždy silová, či už na fyzickej, mentálnej, alebo spirituálnej úrovni. A vzhľadom k tomu, že vibrácie Pluta majú schopnosť odzrkadľovať svoju energiu formou premien zasahujúcich hlboké vrstvy nášho podvedomia, je pravdepodobné, že utorok môže byť z tohto uhla pohľadu naplnený silnými emocionálnymi zážitkami.

Aby toho azda nebolo málo, Venuša v znamení Škorpióna, cúvajúca späť smerom k znameniu Váh, sa teraz stále viac blíži do opozičného postavenia s Uránom v Býkovi, teda v domovskom znamení Venuše. Astrologická Venuša sa vzťahuje k záležitostiam lásky, partnerských vzťahov a financií. Energia Uránu prináša náhle narušenie doterajšieho vývoja a prekvapujúce zmeny.

Vytvorením vzájomne napätého postavenia týchto dvoch astrologických prvkov sa môže odzrkadliť nečakaným rozpadom našich partnerských vzťahov. Rovnako aj vo sfére financií môžu teraz nastať situácie, ktoré by sa mohli prejaviť nečakanou zmenou svojho doterajšieho smerovania.

Stručne a jasne: predvídať trendy vývoja v uvedených oblastiach je teraz nad rámec našich možností, pretože intenzita našich emócií, sprevádzaná vysokou pravdepodobnosťou možných zmien sa môže vyvinúť takmer akýmkoľvek spôsobom. Je len na nás, aký zaujmeme postoj a ako budeme reagovať na nové situácie.

Počúvajte jemný hlas svojej duše. Je skvelé, že rozum nám teraz bude hovoriť to isté, čo cítime vo svojom srdci, a ich vzájomný súlad nám bude dobrou pomocou práve vtedy, keď to budeme najviac potrebovať. Želám nám všetkým, aby naše rozhodnutia a ďalšie kroky boli v súlade s tým, ako sa nám prihovára naša intuícia.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice