Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
31. december 2018

Máme tu posledný deň roka 2018 a súčasne posledný deň s Marsom v senzitívnom vodnom znamení Rýb. Ešte stále však prevažujú emócie nad akoukoľvek akčnosťou a priebojnosťou, ešte stále máme tendenciu nechať sa len tak unášať a plynúť so všetkými tými energiami, čo nás obklopujú.

S príchodom januára 2019 sa to však zmení. Mars sa konečne dostane do svojho domovského ohnivého znamenia Barana, v ktorom naplno prejaví svoju silu, a to už bude úplne o niečom inom. Kým to však príde, je tu Silvester, uzatvorenie a bilancovanie našich úspechov, ziskov i poučení, ktorými sme prešli v uplynulom roku.

Nech už si hovorí kto chce, čo chce, pondelkový Silvester bude asi menej rozšantený, než by sme možno čakali. V pozadí môžeme nájsť Lunu v introvertnom znamení Škorpióna, ktorá má svoje prvé konštelácie na programe až večer, pätnásť minút pred deviatou hodinou. V tomto čase bude vytvárať harmonické spojenie so Slnkom v konzervatívnom Kozorožcovi.

O dve hodiny neskôr, krátko po jedenástej pred polnocou sa Luna dostane do pozície, keď si ju vezme pod svoj dohľad seriózne sa tváriaci Saturn. To veru nie sú práve konštelácie, ktoré by hovorili v prospech uvoľnenej zábavy. Skôr to vyzerá, akoby všetko malo svoj jasný plán a presné načasovanie.

Navyše Slnko v Kozorožcovi sa stále viac blíži do spojenia s autoritatívnym Saturnom, ktorý teda naozaj nemá zmysel pre humor. To skôr by na nás najradšej naložil celý rad úloh a povinností a dôsledne sledoval ich plnenie. A za takýchto konštelácií, aj keď sú harmonické, by mohlo byť silvestrovské šantenie také nejaké zakríknuté.

Na druhej strane, ak patríte k tým, ktorí si na začiatku roku dávajú predsavzatia a záväzky, je vysoko pravdepodobné, že za pomoci vibrácií Saturna v spojení so Slnkom by vám to mohlo vydržať aj dlhšie, než do Troch kráľov 😉

Pondelok je taký, aký je. Aspoň astrologické konštelácie naznačujú, že jeho priebeh by mohol byť skôr organizovaný, než plný vystrájania a neviazanej zábavy.

Ale tak či tak je to aj teraz len na nás. Aký Silvester si urobíte, taký ho aj budete mať. Vesmír vám do toho kecať určite nebude 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality