Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
31. marec 2019

V nedeľu ráno po ôsmej hodine sa Mars rozlúči s pokojným teritóriom zemského znamenia Býka a s nadšením napochoduje do pohyblivých vzdušných Blížencov. Od tejto chvíle niet žiadneho odpočinku pre unavených, aj keď sme sa už možno tešili na relax v spoločnosti našich priateľov. S Marsom v premenlivých komunikatívnych Blížencoch bude od teraz až do 16.mája 2019 hotovým umením, vedieť si udržať plne sústredenú pozornosť a súčasne zostať len pri jedinej hlavnej téme rozhovoru.

To všetko je aktuálne najmä v týchto dňoch, keď Merkúr spolu s Neptúnom stoja v pozadí našej zvýšenej predstavivosti a kreativity. Mohol by to byť priam ideálny čas na štúdium umeleckých predmetov či komunikáciu na spirituálne témy.

Hoci medzi láskavou Venušou v znamení Rýb a veľkorysým Jupiterom v Strelcovi sa počas nedele postupne uzatvára magický kvintil, ktorý sa môže odzrkadľovať v našich vrúcnych pocitoch, s Marsom v Blížencoch je naša pozornosť príliš rozptýlená, než aby sme sa dokázali hlbšie ponoriť do nejakej diskusie. Naša snaha venovať sa ľahším témam a svetlým stránkam života sa niekomu javí, akoby sme sa vyhýbali odpovediam. Ale pre iných je práve takýto prístup celkom prijateľný, ba dokonca vítaný.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Na energie posledného marcového dňa sa môže každý z nás pozerať zo svojho uhla pohľadu. Či už bude patriť k tým náročnejším, alebo ho prežijeme s ľahkosťou, to záleží len a len na nás. Urobte si nedeľu takú, ako vyhovuje práve vám 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!