Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
31. október 2018

Streda je z astrologického hľadiska významným dňom, naplnenom zmenami v kvalite času. Tú prináša odchod Merkúra a Venuše zo znamenia Škorpióna a vstup Luny do ohnivého Leva. V znameniach vodného živlu sa od stredy bude pohybovať teraz už len Slnko, Jupiter a Neptún, čím sa k slovu dostáva výrazne temperamentnejší spôsob nášho verbálneho prejavu, namiesto doterajšej Škorpiónskej introspektívy do temných hlbín našej duše.

Retrográdna Venuša sa v stredu večer vráti zo Škorpióna naspäť do svojho domovského znamenia a vo Váhach pobudne až do 2.decembra 2018. Táto zmena sa odzrkadlí poklesom intenzity našich emócií, a súčasne nám prinavráti schopnosť diplomatického balansovania a väčšej ochoty dohodnúť na vzájomne prijateľných kompromisoch.

Luna sa hneď nadránom presunie z Raka do znamenia Leva a jej náladovosť vystrieda túžba popredvádzať svoje kvality a nechať ostatných, aby ich náležite ocenili. Tieto tendencie môžu byť výraznejšie v podvečerných hodinách, keď sa Luna v Levovi dostane do svojej fázy poslednej štvrte.

Streda je dňom nových energií, ktoré môžu priniesť celý rad prekvapení. Želám nám všetkým, aby tieto prekvapenia boli milé a príjemné 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!