Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
4. apríl 2019

Vo štvrtok pár minút pred piatou hodinou nadránom sa Luna presunie zo znamenia Rýb do akčného podnikavého Barana. Luna v Baranovi prináša so sebou novú energiu, ktorú potrebujeme na dosiahnutie našich cieľov. Začíname byť netrpezliví a sme plní očakávania, čo príde. Avšak rovnako ako všetko má svoj čas, aj budúcnosť musí počkať, kým naplníme činmi prítomnosť.

Všetko sa pohybuje tak rýchlo, až môžeme nadobúdať pocit, akoby sme zaostávali. Čas zatiaľ skrýva svoje tajomstvá, kým príde piatok a s ním aj lunárny Nov v Baranovi, ktorý začne nový cyklus vývoja.

Predpoludním o štvrť na jedenásť nás podnetný sextil Luny k Marsu v Blížencoch môže lákať k tomu, aby sme začali nové projekty. Ale teraz je múdrejšie vyčkať a len sa nechať niesť na vlnách energie dňa. Začínať niečo v čase, keď je Luna pred svojou fázou Novu, ktorá uzatvára starý vývojový cyklus, sa rovná snahe o dosiahnutie nemožného.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Štvrtok je dňom finálnych príprav na nový štart, práve tých príprav, ktoré začali pred dvoma týždňami, keď Slnko počas jarnej rovnodennosti vstúpilo do znamenia Barana. Prajem nám všetkým, nech tento deň využijeme tak múdro a efektívne, ako len budeme vedieť 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!