Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
4. december 2018

Kdesi v pozadí príjemných, harmonických utorkových lunárnych konštelácií sa postupne začínajú diať veci, o ktorých azda len tušíme. Sú zvláštne, sú svojim spôsobom mystické, sú tak trochu tajomné, predstierajú a podsúvajú nášmu pohľadu krajší, jemnejší a možno aj viac prijateľný obraz reality, než aká je v skutočnosti.

Za tými energiami sa skrývajú dve nastupujúce konštelácie. Ich vibrácie sa teraz spájajú a dopĺňajú navzájom. Jednou z nich je kvadratúra Slnka s Neptúnom, ktorá nás čaká počas noci zo stredy na štvrtok a mnohým  v tom čase prinesie zvláštne sny. Tou druhou je konjunkcia Marsu a Neptúna, ktorá sa uzatvorí počas piatkového popoludnia, a predchádzať mu bude lunárny Nov v znamení Strelca.

Pri súbehu obidvoch vibrácií je dobré vedieť, že Neptún tu môže zohrať rolu vyššej oktávy Venuše. Jeho energia by sa celkom určite odzrkadlila v našich ľúbostných vzťahoch. Priniesla by viac vnímavosti, senzitivity, nežnosti. Jednoducho je to plné romantiky a ak budete naladení práve takýmto spôsobom, možno je to úplne ideálny termín na rande, pri ktorom budete priam magicky priťahovaní k sebe navzájom.

Utorok nás sprevádza intenzívnymi energiami Luny v Škorpiónovi. Tá počas dňa uzavrie harmonické konštelácie so Saturnom v Kozorožcovi, večer s Marsom a Neptúnom v znamení Rýb. Možno, že ten utorkový večer by mohol byť takou tou ochutnávkou piatkových romantických vibrácií. Vždy je však len na nás samotných, akým spôsobom budeme pristupovať k situáciám, ktoré sú odzrkadlením planetárnych konštelácií 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!