Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
4. máj 2019

Počas noci z piatku na sobotu sa Luna presunie z ohnivého Barana do pevného zemského znamenia Býka. Nadránom o štvrť na päť Luna prejde cez pozíciu Uránu a počas celej soboty bude pokračovať vo svojej púti po tomto úseku ekliptiky bez toho, aby vytvorila akýkoľvek z klasických aspektov.

Vibrácie Luny v spojení s energiou Uránu by sa za určitých podmienok mohli u menej pokojných pováh prejaviť určitou nervozitou. Pevné zemské znamenie Býka však nepokojnej Lune prospieva svojou stabilitou a necháva vyniknúť predovšetkým jej pozitívne stránky. Rovnakým spôsobom pôsobí v poradí druhý úsek ekliptiky aj na Urán, ktorého energia je povestná svojimi nečakanými prekvapujúcimi prejavmi.

Všetky tieto skutočnosti naznačujú, že ranný nepokoj u disponovaných osôb sa zaobíde bez výraznejších prejavov. Sobota by tak mohla plynúť svojim vlastným nenútene ležérnym, pohodovým tempom.

Možnou námietkou proti tomuto záveru je, že Luna končí svoj synodický cyklus a vstupuje do fázy Novu. O lunárnom Nove a Splne je známe, že senzitívnejšie osoby počas týchto lunárnych fáz reagujú pomerne dynamicky aj na jemné, takmer nepatrné podnety. Avšak pokojná energia znamenia Býka pôsobí na náladovosť Luny aj v tomto prípade pozitívnym spôsobom.

Celkovo sa o prvej májovej sobote dá povedať, že má všetky predpoklady pre oddychový deň plný pohody 🙂

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality