Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
4. marec 2019

Rovnako ako predchádzajúce dva víkendové dni, tak aj začiatok nového kalendárneho týždňa prináša len jedinú konšteláciu, keď Luna v znamení Vodnára uzatvorí sextil s Jupiterom v Strelcovi. Harmonické prepojenie vibrácií týchto dvoch planét stojí v pozadí pohody, vzájomného porozumenia a ústretovosti.

Aj keď sa počas pondelka z hľadiska astrologických konštelácií na ekliptike nekoná nič zaujímavé, a vládne relatívna pohoda, už počas ďalších dní to bude celkom určite rušnejšie. V utorok zmení Merkúr na poslednom stupni znamení Rýb smer svojho pohybu a počas ďalších troch týždňov bude vo svojej retrográdnej fáze.

Streda je ešte o niečo zaujímavejšia, keď Urán opustí ohnivého Barana a vstúpi do pokojného zemského znamenia Býka. Okrem toho nás v stredu čaká lunárny Nov v znamení Rýb, do ktorého budú výrazne prenikať vibrácie Neptúna.

Vo štvrtok vstúpi Luna do znamenia Barana a prinesie novú energiu do našich každodenných situácií. V sobotu vytvorí Slnko sextil so Saturnom a nakoniec v nedeľu sa uzatvorí inšpiratívny harmonický sextil plný imaginácie medzi Marsom v Býkovi a Neptúnom v znamení Rýb.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


O všetkých nadchádzajúcich konšteláciách si povieme viac – práve vtedy, keď to bude aktuálne. Čakajú nás naozaj zaujímavé dni, takže v pondelkovú relatívnu pohodu si treba náležite vychutnať. Zvyšok týždňa už bude naozaj o niečom celkom inom 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – – Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality