Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
4. november 2018

Nedeľné ráno sa začína celkom pozitívne, keď sa Luna zo znamenia Panny dostane do harmonického postavenia s optimisticky naladeným Jupiterom v Škorpiónovi. Možno budeme plní viery v to, že môžeme úplne v pohode uskutočniť svoje plány. Veď astrologický Jupiter v harmonických konšteláciách vždy ochotne podporí naše úmysly, ak sme sa na ich realizáciu náležite pripravili.

Lenže ako to už býva, samotné dobré úmysly nie vždy stačia, najmä ak sa Luna začne pohybovať mimo kurzu práve v čase, keď sa pustíme do ich uskutočňovania. V nedeľu ten okamih nastáva ráno, štyri minúty pred pol deviatou. Luna sa až do desiatej hodiny bude pohybovať jalovým behom po prázdnej ceste. Takže ak práve vtedy chceme rozbehnúť nejaký nový projekt, asi naše úsilie vyjde inak, než ako sme si to pôvodne predstavovali.

Luna sa o desiatej hodine presunie zo znamenia Panny do Váh a počas celého dňa sa bude postupne stále viac blížiť do disharmonického postavenia voči Saturnu v Kozorožcovi. Astrologický Saturn stavia pred nás všakovaké prekážky, aby preveril odhodlanie naplniť naše ambície. Je celkom možné, že nás to bude stáť oveľa viac úsilia, ak budeme chcieť prejsť touto Saturnovou skúškou. Ak však vieme, čo chceme, celkom určite nájdeme aj spôsob, ako to dosiahnuť. Veď so Slnkom v znamení Škorpióna, ktoré reprezentuje našu vôľu, sme pevne rozhodnutí dostať sa k svojim cieľom, nech už to stojí čokoľvek.

Prajem nám všetkým, nech nedeľa prinesie každému splnenie plánov, podľa tých najlepších očakávaní 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality