Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
5. november 2018

Druhý novembrový týždeň je plný astrologických udalostí. Už v utorok sa retrográdny Urán vráti späť do netrpezlivého znamenia Barana, v stredu nás čaká lunárny Nov v Škorpiónovi, od štvrtka sa Jupiter po dvanástich rokoch začne opäť pohybovať vo svojom domovskom znamení Strelca.

V piatok, ale o sedem dní neskôr, sa presunie os lunárnych uzlov z Leva do Raka. Rovnako v piatok prestane cúvať retrográdna Venuša vo Váhach, a hneď na druhý deň v sobotu začne cúvať Merkúr.

Toto všetko sú záležitosti, ktoré naznačujú výrazné zmeny v kvalite času, a tá sa zase odzrkadlí v našich bežných každodenných situáciách.

Pondelok je však z astrologického hľadiska relatívne pokojný. Azda jediné, čo by mohlo zaujímavým spôsobom upútať našu pozornosť, je niekoľko prekvapujúcich a nečakaných správ, keď sa Merkúr v Strelcovi dostane do pozície, v ktorej prepojí svoje vibrácie s Uránom v znamení Býka.

Luna počas pondelka pokračuje vo svojej púti diplomatickým znamením Váh, a až večer päť minút pred siedmou hodinou uzatvorí s Plutom disharmonickú kvadratúru. Táto konštelácia však teraz prináša len miernu nepohodu do našej nálady a pominie rovnako rýchlo, ako sa objaví.

Pondelkové lunárne konštelácie však ostávajú v pomyselnom tieni harmonického trigónu, do ktorého už teraz postupne vstupuje Slnko, aby spojilo svoju energiu s vysokými vibráciami spirituálne naladeného Neptúna v znamení Rýb. Je pravdepodobné, že táto konštelácia sa odzrkadlí v našej vyššej senzitivite a ochote nezištne pomáhať tým, ktorí našu pomoc skutočne potrebujú.

Prajem nám všetkým príjemný začiatok nového týždňa a verím, že každému z nás prinesie práve to, čo očakáva 🙂

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality