Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
6. apríl 2019

Prvá aprílová sobota začína s Lunou mimo kurzu, keď nadránom o štvrť na päť Luna v ohnivom Baranovi uzavrie svoj posledný aspekt s Jupiterom v temperamentnom znamení Strelca. Táto harmonická konštelácia stojí v pozadí príjemného sobotného predpoludnia a naznačuje, že by mala vládnuť pohoda.

Táto počiatočná víkendová idyla sa však po vstupe Luny do znamenia Býka – pár minút po tretej hodine popoludní – začne postupne meniť a v čase od piatej do siedmej môže priniesť aj niekoľko nečakaných prekvapujúcich situácií.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Našťastie sa od sobotného večera začne k slovu dostávať harmonický sextil Merkúra v Rybách so Saturnom v znamení Kozorožca, ktorý sa zvyčajne odzrkadľuje triezvym myslením, zmysluplnou komunikáciou. Dá sa teda očakávať, že aj keď budeme možno menej výreční, to čo povieme, bude mať hlavu i pätu.

Želám nám všetkým zaujímavý a podnetný začiatok víkendu 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality