Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
6. november 2018

Vo včera uverejnenom horoskope som hovoril o mnohých zmenách astrologickej klímy, ktoré nás čakajú v priebehu najbližších dní. Utorok prináša hneď dve, keď sa Luna rozlúči s Váhami a vpláva  do znamenia Škorpióna, a o druhú zmenu sa postará prechod retrográdneho Uránu zo zemského Býka do ohnivého Barana. Obidve zmeny kvality času sú významné, aj keď každá iným spôsobom.

Luna ráno o štvrť na desať spojí svoje vibrácie s Venušou a od tejto chvíle sa bude pohybovať celé štyri hodiny a štyridsať tri minút mimo kurzu, až kým prekročí hranicu medzi Váhami a Škorpiónom. Takže až do štrnástej hodiny by bolo rozumnejšie venovať sa radšej dokončeniu a uzavretiu tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť. Rozbiehanie nových projektov v tomto čase by veľmi pravdepodobne prinieslo celkom iné výsledky, než aké sme pôvodne očakávali.

Hneď po prekročení hranice znamenia Škorpióna sa Luna dostane do opozície s Uránom. Táto konštelácia zvyčajne prináša nečakané narušenie doterajšieho vývoja situácií, a je predzvesťou prechodu Uránu z Býka do Barana, ku ktorému dôjde necelé tri minúty pred ôsmou hodinou večer.

Vzhľadom k tomu, že v stredu nastane lunárny Nov, ktorým sa ukončuje doterajší cca 29 a ½ dňový vývojový cyklus, je vhodnejšie počkať s novými začiatkami najskôr až na tento deň. Myslím si, že ak vám na tom naozaj veľmi záleží, bolo by optimálne rozbiehať významné nové záležitosti až potom, keď sa Jupiter bude pohybovať vo svojom domovskom znamení Strelca, ktoré najlepším spôsobom  podporuje a znásobuje jeho pozitívne kvality.

Utorok je z celkového pohľadu pomerne náročným dňom, hoci ráno sa to ešte bude javiť celkom v pohode. Ale veď nie nadarmo sa hovorí, aby sme nechválili deň pre večerom 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality