Poslednú aktualizáciu dňa 06/02/2019 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
7. február 2019

Štvrtkové predpoludnie plynie svojim zvláštnym tempom, keď Luna po pol desiatej spojí svoje vibrácie s Neptúnom v znamení Rýb. Môže byť pre nás výzvou, udržať si pozornosť a plne sa sústrediť na to, čomu sa venujeme. Astrologický Neptún zvádza k snívaniu s otvorenými očami a naše myšlienky môže odviesť niekam úplne inam, než sme pôvodne chceli.

Ak sa budete počas predpoludnia venovať práci, ktorá si vyžaduje presnosť, radšej si svoje výsledky dôkladne prekontrolujte, aby ste predišli omylom a nedorozumeniam. Možno budete prekvapení, ako ľahko sa dajú urobiť chyby z nepozornosti. Počas okamihov, aké prináša spojenie vibrácií Luny a Neptúna, je lepšie venovať sa niečomu menej náročnému.

Našťastie s odstupom jednej hodiny nasleduje sextil Luny so Saturnom, ktorý nás ťahá späť na zem a vymedzuje jasné pravidlá a postupy, podľa ktorých by sme mali konať. Táto konštelácia sa odzrkadľuje v náraste disciplíny zmyslu pre plnenie našich povinností.

Popoludnie sa už nesie v celkom inej atmosfére, keď sa k slovu dostáva silnejúca harmonická energia dvoch konštelácií: Slnko v sextile s Jupiterom a súčasne Merkúr v sextile s Marsom. Vibrácie obidvoch konštelácií prinášajú nárast optimizmu a nadšenia, spolu s akčným myslením, keď od slov určite nebude ďaleko k činom.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Rozpačité a ospalé štvrtkové ráno vystriedajú počas popoludnia úplne iné energie. Mohol by to byť skvostný deň, ktorého pozitívne vibrácie budú pretrvávať ešte aj počas piatku. Želám nám všetkým, nech štvrtok prinesie každému len tie najlepšie okamihy 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice