Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
7. január 2019

Začiatok nového pracovného týždňa prichádza s dvomi zmenami. Prvou z nich je prechod Luny po nedeľnom Nove zo znamenia Kozorožca do emocionálne málo angažovaného Vodnára. Luna sa vo Vodnárovi prejavuje skôr spôsobom „čo sa stalo, stalo sa, zabudnime na to a poďme ďalej“. Tento prístup je celkom fajn, pretože počas nasledujúcich dvoch dní sa Merkúr dostáva do napätého postavenia so silným Marsom v jeho domovskom znamení Barana, čo je typická konštelácia stojaca v pozadí verbálnej agresivity.

S Lunou vo Vodnárovi nás však len tak hocičo nerozhodí, navyše Merkúr v znamení Kozorožca sa drží faktov a jeho spôsob myslenia je málo podfarbený emóciami. Je tu však jedna výnimka, keď ľuďom s Merkúrom v Kozorožcovi niekto skáče do reči: to by sa jeden nestačil čudovať, čo všetko si v takých okamihoch môžete vypočuť, a to bez ohľadu na emocionálne neutrálnu Lunu vo vzdušnom Vodnárovi.

Ďalšou zmenou je prechod Venuše zo Škorpióna, znamenia svojho exilu, do temperamentného, dobrodružného, ohnivého znamenia Strelca. Všetkým, ktorých počas posledných päť týždňov zamestnávali záležitosti lásky a partnerských vzťahov v ich menej príjemných podobách, sa teraz hádam konečne uľaví. Strelec je aktívne, mužské znamenie a Venuši táto zmena celkom určite pomôže začať vnímať veci pozitívnym, optimistickým spôsobom.

Pondelkový podvečer by mohol byť celkom príjemný, keď sa Luna vo Vodnárovi dostane do harmonického postavenia s Marsom. Je to síce len krátko trvajúca konštelácia, ale jej vibrácie naznačujú, že naša aktivita aj na konci pracovnej doby bude stáť za to.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Prvý pracovný deň by sa tak mohol celkom vydariť, ak sa my sami nepostaráme o opak. Želám nám všetkým príjemný začiatok nového týždňa 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!