Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
7. marec 2019

Počas štvrtka sa až do neskorého večera do pol desiatej bude Luna ešte stále pohybovať v znamení Rýb, takže v tento deň doznievajú energie stredajšieho lunárneho Novu, zvýrazneného vibráciami Neptúna, ktorý zvýrazňuje našu citlivosť, intuíciu a schopnosť empatie.

Teraz nás viac ovplyvňujú myšlienky a pocity ostatných ľudí z nášho bezprostredného prostredia. Podobne to máme aj s vnímaním energií tých, čo sú síce od nás fyzicky vzdialenejší, ale máme s nimi vytvorené emocionálne spojenie. Či už to nazveme telepatiou, či vzájomným naladením sa, vo svojej podstate ide o to isté.

Vzájomné ovplyvňovanie môže byť aj pozitívnym aj negatívnym zážitkom. Konečný výsledok závisí od ľudí, situácií a podmienok, v ktorých sa ocitneme. Energia Neptúna sa odzrkadľuje v rozpúšťaní, rozplývaní štruktúr, či hraníc. Je to podobné, ako keď sa na horiacej sviečke taví vosk. Vzhľadom k tejto energii je potrebné nastaviť si svoje vlastné hranice, čo nám umožní vychutnať si pocit spolupatričnosti s tými, na ktorých nám najviac záleží.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Večer okolo ôsmej hodiny bude Luna prechádzať cez pozíciu Merkúra. V tomto čase by bolo múdrejšie vyhnúť sa zdieľaniu myšlienok s ostatnými. Dôvodom pre toto odporúčanie je skutočnosť, že Merkúr, planéta v astrológii spájaná s komunikáciou, sa teraz pohybuje retrográdne, a vzhľadom k tomu je tu vyššie riziko vzájomných nedorozumení.

Po pol desiatej už Luna vstúpi do kardinálneho ohnivého znamenia Barana. Atmosféra sa začne výrazne meniť a do ďalšieho dňa už budeme vstupovať s novou energiou a aj s iným pohľadom na mnoho záležitostí, než počas stredy a štvrtka 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!