Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
8. apríl 2019

Druhý aprílový týždeň je priam nabitý zaujímavými a najmä významnými konšteláciami. Jeho začiatok s Lunou mimo kurzu v Býkovi počas takmer celých trinástich hodín by však mohol naznačovať úplný opak.

Luna v pondelok ráno po šiestej hodine vytvorí pohodový sextil s Merkúrom v znamení Rýb, čo naznačuje súlad medzi tým, čo cítime vo svojom srdci a tokom našich myšlienok. O nejakej prísnej logike teraz asi vôbec nemôže byť reč, pretože Merkúr v Rybách sa skôr nechá viesť intuíciou, dojmami a tušeniami, takže opraty berie do svojich rúk Luna v pragmatickom Býkovi a pre ňu platí len to, čo vidí, počuje, čo môže ochutnať, ovoňať, alebo čoho sa môže dotknúť. Nič to však nemení na tom, že obidve planéty sú v súlade a navzájom sa podporujú.

Druhým a posledným aspektom Luny počas pondelka je trigón s mocným Plutom v znamení Kozorožca, ktorý sa uzatvorí necelé dve minúty pred pol jedenástou predpoludním. Aj keď táto konštelácia môže stáť v pozadí zvýraznenia našich pocitov, jej harmonické vibrácie sú teraz takmer neuchopiteľné.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Od pol jedenástej sa Luna v Býkovi vydáva na púť po prázdnej ceste, jalovým behom. A zrejme všetkým je jasné, že v tomto čase je rozumnejšie venovať sa dokončeniu a uzavretiu tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť a revidovať ich. Začínať však teraz niečo nové, od čoho očakávame plánované výsledky, s Lunou mimo kurzu je možné považovať za ničím nepodložený optimizmus.

Luna bude mimo kurzu až do štvrť na dvanásť, keď v noci z pondelka na utorok prejde do znamenia Blížencov.

Pondelok je celkom určite možné hodnotiť pozitívne a z hľadiska pohody sa mu asi len ťažko dá niečo vytknúť. Nuž tak využime jeho pokojné vibrácie tým najlepším spôsobom 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality