Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
8. december 2018

Po lunárnom Nove v znamení Strelca ešte stále môžu doznievať piatkové energie. Sobota by však už mala byť viac v pohode. Počas predpoludnia o jedenástej hodine sa Luna dostane do harmonickej pozície s Uránom v Baranovi.

Prepojenie vibrácií týchto dvoch astrologických prvkov má skôr prednosti technického charakteru. Na druhej strane však prináša zosúladenie našej nálady, pocitov a inšpirácie. Môže nám pomôcť pozerať sa na veci originálnym, nekonvenčným, alternatívnym pohľadom a uvidieť, ako spolu súvisia záležitosti, ktoré na prvý pohľad nemusia mať nič spoločné. Je to výborná konštelácia napríklad aj pre tých, ktorí sa venujú astrológii 😉

V čase medzi jedenástou predpoludním a jednou hodinou po poludní sa Luna pohybuje jalovým behom mimo kurzu na poslednom stupni znamenia Strelca. Pre nás to znamená časový úsek, počas ktorého môžeme ukončiť a uzavrieť tie záležitosti, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť.

So začiatkom nových projektov je vhodné počkať na okamih 13:01 hod., keď Luna prekročí hranicu medzi znamením Strelca a Kozorožca. Luna sa v cieľavedomom ambicióznom Kozorožcovi síce cíti ako vo vyhnanstve, ale povedzme si úprimne, komu by už chýbali tie emocionálne excesy, akými nás častovali minulé dni pracovného týždňa, však?


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Luna v Kozorožcovi sa počas popoludnia postupne blíži do harmonickej pozície voči energeticky rovnako slabej Venuši v znamení Škorpióna. Aj keď sú obidva prvky v znameniach svojho exilu, ich súladné prepojenie sextilom medzi ôsmou hodinou večer by celkom určite mohlo navodiť príjemnú večernú atmosféru.

Želám nám všetkým príjemný začiatok druhého decembrového víkendu 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality