Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
8. marec 2019

Piatkom začínajúci víkend prináša len jedinú konšteláciu, v ktorej Luna v znamení Barana vytvorí sextil s Venušou vo Vodnárovi. Harmonické previazanie energií týchto dvoch planét sa uzatvorí pár minút pred pol druhou po poludní a zvyčajne stojí v pozadí príjemných okamihov, ústretovosti a priateľského spôsobu vystupovania voči ostatným.

Hoci sa obidve planéty nachádzajú v aktívnych mužských znameniach, súladná väzba, ktorú spolu vytvárajú sa zvyčajne odzrkadľuje v spôsobe, akým sa ženy prezentujú navonok. Teraz mám na mysli všetko to, čo býva pre ne charakteristické a robí zo žien naozaj tú krajšiu polovicu ľudstva.

Možno sa niekomu bude zdať, že tieto vyjadrenia sú tendenčné, pretože ôsmy marec je medzinárodným dňom žien 😉 Ale faktom zostáva, že v piatok môžu byť naše dámy naozaj očarujúce, s vkusom a jednoduchou eleganciou dokážu pritiahnuť na seba pozornosť a mužská časť populácie bude toto všetko vnímať s nadšením.

Milé dámy, k vášmu sviatku vám želám všetko najlepšie 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!