Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
8. november 2018

Najvýznamnejšou udalosťou počas štvrtka je ukončenie ročného pobytu Jupitera v Škorpiónovi a jeho vstup do znamenia Strelca. Ešte pred svojim prechodom cez bod, ktorý tvorí hranicu medzi Škorpiónom s Strelcom, sa Jupiter dostane do náročnejšieho postavenia voči Uránu na úplnom konci znamenia Barana. Táto konštelácia naznačuje možnosť určitých zmien, ktoré sa neskôr prejavia v oblastiach vzdelávania, cestovania, a všeobecne v šťastí a pocite naplnenia.

Astrologický Urán prináša narušenie vo vytvorených a zabehaných štruktúrach, a astrologický Jupiter v tomto spojení s Uránom naznačuje tendencie k extrémom od optimizmu k neistote, od dôvery k obavám. Prepojenie energií týchto dvoch prvkov sa dá zvládnuť. Ak však ide o zmeny smerujúce k materiálnemu rastu, je to podmienené trpezlivosťou, miernosťou a potrebou predchádzajúceho výskumu a najmä náležitej prípravy, aby sme vedeli rozpoznať a využiť prichádzajúce príležitosti.

So vstupom Jupitera do znamenia Strelca sa nám opäť vracia nádej a optimizmus, pred nami sa otvára široký priestor nových možností, plný výziev a príležitostí. Je celkom náročné, vedieť sa rozhodnúť, do čoho sa pustiť skôr, pretože tých nových nápadov, veľkých myšlienok a plánov môže byť oveľa viac, než sme si doteraz vôbec dokázali predstaviť.

Luna v Škorpiónovi sa počas predpoludnia dostane do napätého postavenia s Marsom v znamení Vodnára, čo sa môže odzrkadliť vyššou mierou nepokoja, či nervozity. Po pol dvanástej predpoludním už bude Luna pokračovať mimo kurzu prázdnym behom poslednými stupňami znamenia Škorpióna, čo je čas vhodný na ukončenie a uzatvorenie tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť.

Luna prejde zo Škorpióna do znamenia Strelca až o ôsmej hodine večer, a práve toto je ten vhodný okamih, od ktorého môžeme začať s uskutočňovaním nových projektov.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality