Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
9. december 2018

Po piatich mesiacoch sa v nedeľu končí obdobie retrográdnej fázy pohybu Chiróna, ktoré začalo 4.júla 2018. Teraz, keď sa zranený liečiteľ Chirón bude opäť pohybovať priamym smerom, si dokážeme v plnej miere uvedomiť, aké prekážky doteraz stáli v ceste nášmu uzdraveniu. Merkúr ako planéta komunikácie v harmonickej pozícii voči Chirónu nám pomáha prekonať naše obavy a otvorene hovoriť o čomkoľvek, čo nás bolí či trápi.

Luna sa v nedeľu ráno po šiestej hodine bude postupne posúvať znamením Kozorožca do harmonického postavenia najprv voči Neptúnu okolo štvrtej popoludní a o necelé tri hodiny neskôr aj voči Marsu v znamení Rýb. Vibrácie obidvoch konštelácií sa budú odzrkadľovať pokojnou podvečernou atmosférou druhej adventnej nedele.

Vyzerá to tak, že záver aktuálneho kalendárneho týždňa praje predovšetkým pohode a prináša možnosť naladiť sa jemné energie tohto sviatočného dňa. Ak sa týmto energiám dokážeme otvoriť, prinesie nám to príležitosť uzdraviť sa na tých najhlbších úrovniach.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Prajem nám všetkým, nech nedeľa každého z nás naladí rovnako harmonicky, ako to ukazujú planetárne konštelácie. 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!