Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
9. január 2019

Počas stredy je na programe len jediná konštelácia, ktorú uzatvorí Luna v znamení Vodnára, keď sa dostane do harmonickej pozície s Uránom v Baranovi. Toto prepojenie energií Uránu s vibráciami Luny však nastane až večer pár minút pre siedmou hodinou. Celé stredajšie predpoludnie i popoludnie tak plynie bez toho, aby sme pre naše ciele mohli počítať s podporou hviezd.

Možno sme nezlomne odhodlaní vytvoriť nejaký plán, ktorý je dostatočne praktický na to, aby sme ním mohli prejaviť naše túžby a želania v hmatateľnej forme. Jupiter v Strelcovi sa teraz dostal do pozície, keď na ekliptike vytvára zaujímavé spojenie s nepredvídateľným Uránom. Táto konštelácia by sa mohla odzrkadliť v situáciách, keď sa môžu opäť znenazdania objaviť projekty, ktoré boli pozastavené približne v polovici decembra 2018.

Večer po pol desiatej sa Luna rozlúči so znamením Vodnára a vpláva do vodného znamenia Rýb, nad ktorým sa vznášajú chuchvalce hmly ilúzií, zastierajúce nám jasný výhľad na realitu. Nech už to vezmeme z akejkoľvek strany, treba mať na pamäti, že ak chceme niečo získať, nemali by sme sa vyhýbať konfliktom, ktoré v konečnom dôsledku môžu viesť k tomu, že sa veci vyjasnia.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Streda je svojím spôsobom naozaj zvláštnym dňom, takže je len na nás, akým spôsobom budeme postupovať. Niekedy možno stačí netlačiť na pílu, nechať veci jednoducho plynúť, a radšej si počkať vhodný okamih 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality