Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
9. november 2018

Do atmosféry posledného dňa pracovného týždňa plnou mierou prenikajú pozitívne vibrácie harmonického spojenia Venuše vo Váhach s Marsom v znamení Vodnára a zvyšujú našu túžbu po spoločenských kontaktoch a potešeniach.

Je to jedna z najlepších konštelácií pre randenie, pretože  prináša rovnováhu energií jemnej láskyplnej Venuše a ráznej povahy Marsu. Práve táto rovnováha energií nám dovoľuje byť priami, avšak bez toho, aby naše správanie bolo hodnotené ako nevhodne drsné. Ak túžite nájsť si nového partnera, piatok je dňom, kedy by vaše hľadanie mohlo byť korunované úspechom.

Luna sa od štvrtkového večera pohybuje spolu s Merkúrom a Jupiterom po rozľahlých pláňach znamenia Strelca, ktoré zvádza naše myšlienky k svojim ďalekým obzorom. Môžeme byť plní nadšenia a príjemných očakávaní, najmä ak sa to toho zamiešajú harmonické energie Marsu a Venuše.

Nuž, k tomu môžem len dodať, že je iba na nás, akým spôsobom využijeme priazeň hviezd. Harmonické konštelácie sú však zvyčajne len málo motivujúce. Takže možno budeme teraz len pokojne oddychovať, namiesto toho, aby sme sa vedome spolupodieľali na vytváraní svojej budúcnosti.

Po mnohých zmenách, ktoré priniesli predchádzajúce dni, by som sa vlastne ani vôbec nečudoval, keby sme sa teraz nechali odviať náporom nových energií a stratili tak z dohľadu naše ciele. Ale viete, hovorí sa, že každý cirkus trvá len tri dni. Chcem tým povedať, že všetko nové je síce zaujímavé, ale skôr či neskôr aj nové veci zovšednejú. A aj preto vo svojich vyjadreniach rád používam vetu známu v češtine: „Hleďte si svého!“ Stručne a jasne – starajte sa o to, na čom vám záleží skutočne najviac 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality