Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
16. september 2018

Počas nedele sa uzatvára ďalšie harmonické prepojenie vibrácií Merkúra v Panne, teraz s energiou veľkorysého expanzívneho Jupitera v znamení Škorpióna. Je to skvelá konštelácia pre plánovanie a rozhodovanie. Naše vnímanie je bystré a dokážeme vidieť celkový obraz čohokoľvek, čo potrebujeme nejakým spôsobom posúdiť. Je to tiež dobrý deň pre komunikáciu s druhými o dôležitých veciach.

Teraz sa vieme lepšie než inokedy naladiť na pocity a názory iných ľudí a dospieť tak k záverom, ktoré sú prijateľné pre všetky zúčastnené strany. Nedeľa je priaznivým dňom pre jednania, obchodné transakcie a dohodnutie zmluvných podmienok. Rovnako dobre sa bude dariť aj nákupu či predaju. Všetky tieto záležitosti by pre nás mali po finančnej stránke dopadnúť veľmi priaznivo.

Všetky činnosti, ktorým sa teraz budeme venovať, sú charakteristické schopnosťou vidieť dopredu. Umožňuje nám to dobre plánovať a skvele chápať všetky dôležité, podstatné prvky, ktoré vedú k úspechu.

Rovnako ako iné harmonické konštelácie však aj sextil medzi Merkúrom a Jupiterom predstavuje príležitosť, ktorú treba využiť. Ak sa teraz nechopíme iniciatívy, energia tejto konštelácie nestačí sama o sebe na to, aby nás popohnala vpred. Ak neurobíme nič, budeme túto nedeľu prežívať jednoducho len ako deň plný optimizmu a pozitívneho myslenia, ale bez patričných dôkazov.

Bolo by veľmi fajn, využiť aktuálnu priazeň týchto planetárnych energií, kým trvá. Ďalšie dni sa už budú niesť na vlnách oveľa menej harmonických vibrácií.

Niekedy samotné pozitívne myslenie nestačí. O tom by teraz vedeli svoje povedať tí, ktorí majú vo svojom osobnom horoskope niektorú z osobných planét medzi 1° – 2° v znameniach Vodnára, Leva, Býka a Škorpióna, ale aj tí, ktorým týmito miestami zverokruhu prechádza os Asc / Dsc alebo MC / IC.

Ak patríte medzi nich a vo vašom živote teraz eskaluje napätie, ktoré by ste radi prijateľným spôsobom zvládli, využite možnosť pozrieť sa na tieto situácie pohľadom astrológie a dohodnite si termín konzultácie.

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!