Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Nedeľa 19. august 2018

S nedeľným ránom prichádza dlho očakávaný okamih, keď šesť minút pred pol siedmou ráno Merkúr na chvíľu zastane a začne sa pohybovať po ekliptike priamym smerom. Z hľadiska predchádzajúceho vývoja situácií počas uplynulých troch týždňov, keď bol Merkúr vo fáze svojho retrográdneho pohybu, je to celkom určite pozitívna správa.

Zatiaľ však môžeme hovoriť len o tom, že ak ide o záležitosti spojené s komunikáciou, cestovaním, obchodom, teda s tým všetkým, čomu astrologický Merkúr vládne, je to na skutočne dobrej ceste k svojej konsolidácii. Veď teraz ešte stále Venuša vytvára harmonické spojenie s Merkúrom, čo sa celkom určite odzrkadlí na celom ďalšom období, až do 16.novembra 2018, keď Merkúr opäť vstúpi do svojej retrográdnej fázy. Ten termín je však ešte ďaleko, a povieme si o ňom viac, keď to bude aktuálne.

Venuša vo Váhach je silná, pretože je vo svojom domovskom znamení. Vládne tu predovšetkým partnerským vzťahom, spolupráci a diplomacii. Energia Slnka v znamení Leva dáva skvelé dispozície Merkúru, takže harmonické previazanie vibrácii Merkúra a Venuše predznamenáva vývoj v spomínaných oblastiach skutočne pozitívnym smerom. Kým sa však tieto energie reálne odzrkadlia v našom každodennom živote, bude potrebné ešte si trochu počkať. Veď to poznáme všetci, zrýchliť z nuly na sto tiež trvá určitý čas 😉

Nedeľa prináša aj ďalšiu významnú konšteláciu, keď sa Jupiter v Škorpiónovi dostane do harmonického postavenia s imaginatívnym Neptúnom v znamení Rýb a počas nasledujúceho obdobia nás podporí v tom, aby sme pokračovali v tvorení všetkého, čo sme si doteraz niesli len ako obraz vo svojej mysli. Áno, viem, často hovorím o tom, že pozitívne očakávania zvyčajne vedú aj k pozitívnym výsledkom. Je však potrebné skutočne pevne veriť svojim snom, zapojiť do toho aj svoje srdce a krok za krokom vytrvalo pokračovať v ich realizácii.

Podvečer v čase medzi piatou a ôsmou hodinou sa Luna v optimistickom znamení Strelca dostane do harmonického postavenia najprv s Merkúrom, potom s Venušou a podporí všetky záležitosti, o ktorých som hovoril v súvislosti s komunikáciou a partnerskými vzťahmi.

Nedeľa je z astrologického pohľadu skutočne skvelým dňom. Želám nám všetkým, nech láska, dôvera, oddanosť a ochota nájsť vľúdny, prívetivý spôsob komunikácie, sprevádzajú všetky dôležité okamihy v tejto ďalšej etape vývoja v našom živote

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality