Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
14. september 2018

Posledný pracovný deň a súčasne aj začiatok víkendu sa uberá pomerne rýchlym tempom, keď sa Merkúr v Panne dostáva do dynamických väzieb najprv s Marsom a neskôr aj s Uránom. Tieto energie sa zvyčajne odzrkadľujú v situáciách, v ktorých dokážeme pohotovo reagovať na nové podnety. No v určitých okamihoch sa pohotovosť našich reakcií môže niekomu javiť aj inak, napríklad ako unáhlenosť, či nervozita.

Okrem toho Merkúr vládne aj komunikácii a v nej by teraz mohli viac prejavovať prvky asertivity a agresivity. Merkúr je v Panne vo svojom vlastnom domovskom znamení, takže teraz sa výraznejšie dostávajú do popredia a tie menej príjemné vlastnosti, ktorými je Panna povestná. U niekoho by to mohol byť sklon k prílišnému zameraniu na detaily, u iných zase tendencia kritizovať, rýpať a vŕtať sa v málo podstatných záležitostiach.

V každom prípade bude pre nás všetkých dobré, ak si uvedomíme, že slová môžu mať magickú moc, môžu rovnako liečiť ako aj zraňovať. Takže skôr, než vyslovíme, čo nám slina na jazyk prinesie, napočítajme v duchu aspoň do desať. Možno sa nám takto podarí vyhnúť zbytočným, malicherným sporom. Veď pred nami je víkend, tak načo sa stresovať?

Luna sa počas dňa bude aj naďalej pohybovať v znamení Škorpióna a hneď ráno spojí svoje vibrácie s optimistickým veľkorysým Jupiterom, takže začiatok dňa bude nabitý pozitívnou energiou. Počas predpoludnia sa Luna dostane do harmonického postavenia so Slnkom, čo sa zvyčajne odzrkadľuje v súlade medzi našou vôľou s spôsobom, ako to vníma naša duša.

Piatok sa z tohto uhla pohľadu javí ako vyrovnaný, aj keď nás to bude možno trochu viac zvádzať k expresívnym vyjadreniam našich myšlienok, názorov a postojov. Nuž ale či tomuto zvádzaniu podľahneme, to už je len na každom z nás.

Želám nám všetkým príjemný záver pracovného týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality