Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
21. september 2018

Piatok je v porovnaní s energiami predchádzajúcich dní vlastne takmer o ničom. Luna pokračuje vo svojej púti cez znamenie Vodnára a počas dňa uzavrie len jedinú konšteláciu, keď podvečer pár minút po šiestej prepojí svoje vibrácie s energiou Jupitera v Škorpiónovi.

Zvláštne spojenie. Luna vo Vodnárovi je emocionálne vzdialená, tvári sa, akoby sa jej takmer nič netýkalo. Jupiter v Škorpiónovi má však dostatok energie, aby ju podnietil aspoň k nejakým prejavom. Veď čokoľvek je lepšie, než ľahostajnosť. A tak sa Luna počas pracovných hodín najprv len tak naoko pokojne a nevšímavo venuje svojim záležitostiam a od nikoho nič nechce.

Podvečer sa však jej nálada môže zmeniť. Z hranej ľahostajnosti prejde do polohy, v ktorej by rada ukázala, že nie je všetko také, ako sa zdá byť na prvý pohľad. A že aj jej nezaujatosť nemusí trvať večne. Možno prejaví svoje dobré úmysly, možno sa bude chcieť tváriť priateľsky, hoci aj naďalej si chce udržať svoju nezávislosť.

Posledný pracovný deň plynie pokojne a bez rušivých podnetov. Energia Marsu je po štvrtku krotená Saturnom zo znamenia Kozorožca, Luna má všetko na háku, zdanlivo sa nič nedeje. Hej, lenže zdanie klame.

Rozbúrená hladina energií predošlého dňa síce už nie je taká divoká, napriek tomu nás však čakajú ďalšie situácie, ktoré bude treba riešiť. Možno už v piatok, ale pravdepodobnejšie to príde až v sobotu, keď Mars prejde cez pozíciu Dračieho chvosta. K tomu si však viac povieme až zajtra.

Veci sa menia. A piatok je jedným z tých dní, keď sa Merkúr, planéta komunikácie, chystá opustiť svoje druhé domovské znamenie a presunúť sa do Váh. Predtým však spojí svoje vibrácie s energiou Slnka, a tak sa do nášho rečového prejavu môžu ľahko dostať také prvky, ktoré by sme si za iných okolností asi nechali pre seba. Lenže naše Ja potrebuje vyjadriť, čo máme na srdci a tak asi budeme mať väčší sklon povedať zaradom všetko, čo nám slina na jazyk prinesie. Nie vždy je to najlepšie riešenie, ale niekedy si jednoducho nevieme pomôcť.

Piatok môže byť taký, aký si ho urobíme. Pravdaže, to platí len v prípade, že vieme, čo vlastne chceme 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcete pre seba len to najlepšie?
Objednajte sa na konzultáciu.


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!