Poslednú aktualizáciu dňa 26/09/2023 vykonal astromaïa

Piatok 31. august 2018

Posledný pracovný deň aktuálneho kalendárneho týždňa i mesiaca sa začína vstupom Luny na pokojnejšiu pôdu zemského znamenia Býka. V tomto znamení sa náladová Luna cíti veľmi dobre a Býk bude prispievať k jej stabilite až do nedele do desiatej hodiny predpoludním. Je tu však jedna záležitosť, ktorá môže touto stabilitou trochu otriasť, keď sa Luna ráno pred ôsmou hodinou ocitne v prúde energie Uránu. Spojenie týchto dvoch prvkov samo o sebe by mohlo naznačovať nečakané prekvapujúce situácie, na ktoré sa asi len sotva dá pripraviť.

Na druhej strane sú tu však aj harmonické vibrácie Saturna zo znamenia Kozorožca, ktorý spolu so Slnkom a Uránom vytvára stabilizujúcu konšteláciu Veľkého zemského trigónu. Myslím si, že aj keď Luna s Uránom môže stáť v pozadí náhlych a prekvapujúcich zmien vo vývoji situácií, spôsob, akým na ne budeme reagovať, by mohol byť pomerne pokojný.

Počas dňa Luna pokračuje vo svojej púti znamením Býka a podvečer, pár minút po pol siedmej, uzatvorí harmonický trigón so Slnkom v znamení Panny, takže naša duša bude v súlade s našou vôľou.

Zdalo by sa, že to všetko je celkom fajn, veď s výnimkou miernych ranných turbulencií tu niet výraznejších rušivých prvkov. Výraznejších síce niet, ale jeden slabší sa predsa len nájde. Je ním Venuša, ktorá so Slnkom počas dňa postupne uzatvára nepohodlnú väzbu.

Vzhľadom k tomu, že Venuša je vo svojom domovskom znamení, v ktorom vládne partnerským vzťahom, dá sa predpokladať, že táto konštelácia sa odzrkadlí práve v tejto oblasti nášho života. Samozrejme, to platí, iba ak ste v uplynulých dňoch vo svojich partnerských vzťahoch zaznamenali tendenciu nárastu počtu situácií, ktoré viedli v výraznejším prejavom nespokojnosti.

Prajem nám všetkým príjemný deň a pohodu počas posledného augustového dňa 😉

♠♦♣♥ … lásku a mier a všetkého s mierou ♥♣♦♠

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality