Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
10. september 2018

Druhý septembrový týždeň začína veľmi zvoľna, keď Luna v znamení Panny uzatvára počas dňa, takmer až do štvrť na šesť popoludní, harmonický trigón s Marsom v Kozorožcovi. Je to konštelácia, ktorá nepochybne praje cieľavedomej usilovnej práci a plnému zameraniu na dosiahnutie výsledkov.

Pár minút po štvrť na šesť sa Luna presunie do znamenia Váh a do popredia našej pozornosti sa začnú dostávať záležitosti partnerských vzťahov. Avšak očakávať, že tieto témy sa budú niesť v duchu diplomacie, ktorými sú Váhy povestné, by bolo asi dosť naivné.

Lune po jej vstupe do tohto vzdušného znamenia skríži cestu Saturn a ten má zvyčajne len veľmi málo pochopenia pre nejaké diplomatické kľučkovanie. U neho sa hrá vždy podľa pravidiel, ktoré určuje on sám. A tie sú stanovené tak striktne, že akékoľvek – hoci aj neúmyselné – vybočenie kamsi za ich mantinely je posudzované takmer ako trestný čin. Takýto málo príjemný stav bude trvať prinajmenšom do pol desiatej večer, keď sa Luna začne postupne vzďaľovať z dosahu strohých a studených vibrácií Saturna.

Je tu však ešte jedna konštelácia, ktorá nás bude sprevádzať počas celého pondelka. Tá sa uzatvára medzi Marsom a Neptúnom a zvyčajne sa odzrkadľuje v situáciách, keď máme sklon pochybovať o realite, ktorá nás obklopuje. Je to niečo, čo nám pomyselne podráža nohy a naša sebaistota sa v takých okamihoch rozplýva a rozpúšťa ako kocka cukru v šálke kávy. Možno by sme sa radi vrátili späť do bezpečia konzervatívnych hodnôt a tradícií, lenže teraz sú už karty rozdané: Mars sa päť minút pred treťou hodinou po polnoci z pondelka na utorok presunie do znamenia Vodnára a to, čo so sebou prinesie, bude niečo úplne iné, nové, alebo aspoň inovatívne. Viac si o tom povieme však až v horoskope na utorok.

Želám nám všetkým, nech sa ten začiatok nového týždňa nesie v tých najpríjemnejších intenciách 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality