Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
17. september 2018

Tretí septembrový týždeň sa začína pomerne zvláštnym spôsobom, keď sa štvrť hodiny po polnoci z nedele na pondelok dostane Luna v Strelcovi do fázy svojej prvej štvrte. Nie je to nič výnimočné, ale po tomto okamihu sa už Luna bude pohybovať mimo kurzu, teda jalovým behom, a až do poludnia nevytvorí so žiadnou z ostatných planét ani jedinú konšteláciu. Vzhľadom k tejto skutočnosti bude rozumnejšie venovať svoj čas počas predpoludnia všetkým tým záležitostiam, ktoré potrebujeme dokončiť a uzavrieť.

Začiatok nových projektov je vhodné naplánovať najskôr na sedem minút po poludní, keď sa Luna presunie zo znamenia Strelca do Kozorožca. Svoju prvú väzbu Luna vytvorí pár minút pred štvrtou hodinou popoludní, keď sa dostane do harmonického postavenia s Uránom v Býkovi. To by mohlo byť celkom fajn, pretože táto konštelácia praje nekonvenčným prístupom a originalite najmä pri riešení technických záležitostí.

S odstupom jednej a pol hodiny, krátko pred pol šiestou sa však Luna ocitne v zovretí konzervatívneho Saturna, ktorý je však tvrdým zástancom dodržiavania predpísaných pracovných postupov, a pre nezávislosť, originalitu a netradičné prístupy má len veľmi málo pochopenia, teda ak vôbec.

Ešte dobre, že pracovná doba zvyčajne končí v čase medzi štvrtou a piatou, pretože sotva by som si vedel predstaviť, byť v roli zamestnanca, od ktorého jeho šéf požaduje niečo riešiť raz jedným spôsobom, a potom zase nejakým celkom iným.

Inak pondelok plynie pomerne pokojne, ak si odmyslíme ten nárast energie spojený s nastupujúcu kvadratúrou medzi Marsom vo Vodnárovi a Uránom v znamení Býka. Táto konštelácia stojí v pozadí dní plných značného nepokoja a impulzívnosti. Mars v takomto postavení voči Uránu naznačuje, že v týchto dňoch sa budeme chcieť vymaniť zo všetkých obmedzení a aktívne sa proti nim búrime. O tejto konštelácii si povieme viac v zajtrajšom horoskope 😉

O tom by teraz vedeli svoje povedať tí, ktorí majú vo svojom osobnom horoskope niektorú z osobných planét medzi 1° – 2° v znameniach Vodnára, Leva, Býka a Škorpióna, ale aj tí, ktorým týmito miestami zverokruhu prechádza os Asc / Dsc alebo MC / IC.

Ak patríte medzi nich a vo vašom živote teraz stále viac pociťujete nárast napätia, ktoré by ste radi prijateľným spôsobom zvládli, využite možnosť pozrieť sa na tieto situácie pohľadom astrológie a dohodnite si termín konzultácie.

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality