Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Pondelok 20. august 2018

Noc z nedele na pondelok by mohla byť plná zaujímavých snov, keď sa Luna v znamení Strelca dostane do postavenia, v ktorom krátko po jednej hodine po polnoci prepojí svoje vibrácie s imaginatívnym Neptúnom v znamení Rýb. Či to budú príjemné sny, to záleží na našom naladení a na myšlienkach, ktoré zamestnávali našu myseľ počas nedele. Vzhľadom k tomu, že nedeľný podvečer bol plný krásnych, harmonických konštelácií, je tu nádej, že aj naše sny by mohli byť príjemné 😉

Počas prvého dňa nového kalendárneho týždňa by sa nemalo diať ani nič zvláštne, ani mimoriadne. Luna naďalej postupuje počas celého pondelka smerom ku koncu optimistického znamenia Strelca, ale bez toho, aby vytvorila aspoň jednu z klasických konštelácií s niektorou z ostatných planét. Dá sa teda očakávať, že deň bude plynúť svojim vlastným pokojným tempom.

Dobrou správou je, že Luna smeruje do pozície, v ktorej vytvorí harmonické postavenie so Slnkom v znamení Leva. Previazanie ich energií stojí v pozadí situácií, keď sme naplnení sebadôverou a odhodlaním ísť si za svojím, v zmysle „chcem to, viem to urobiť, mám na to a dokážem to“ 😉

Navyše, v porovnaní s predchádzajúcimi dňami, teraz sa už Merkúr pohybuje po ekliptike priamym smerom a nad väčšinou zbytočných komplikácií z predchádzajúceho obdobia teraz už budeme pozerať inou optikou. Riešenia, ktoré sme doteraz považovali za takmer neuskutočniteľné, sa nám začínajú javiť v inom svetle a možno stále viac začíname chápať, že to množstvo blokád a obmedzení sme si niesli len vo svojej hlave.

Pondelok môže byť výborným dňom pre nové začiatky, ak sa my sami rozhodneme, že to tak bude. S Lunou v optimistickom Strelcovi a Slnkom spolu s Merkúrom v ohnivom znamení Leva dychtivo hľadíme k vzdialeným obzorom, na ktorých ako sa ako žiarivá hviezda trblieta naša vízia, náš cieľ, ku ktorému vytrvalo smerujeme.

Silne obsadené ambiciózne znamenie Kozorožca Saturnom, Plutom a Marsom naznačuje, že nohami stojíme pevne na zemi a sme ochotní vynaložiť potrebné úsilie, aby sa naše ciele stali skutočnosťou. A verte, že sa tak stane, pretože teraz ostáva už len sedem dní do ukončenia obdobia, keď akčný Mars prestane cúvať a jeho naakumulovaná energia konečne začne z nášho vnútra smerovať do vonkajšieho sveta, v ktorom chceme uspieť a dosiahnuť viditeľné výsledky.

Všetko v našom živote je na najlepšej ceste, dostať nás tam, kam sa dostať máme. Naďalej nás podporuje aj harmonické spojenie Jupitera s Neptúnom, ktorý reprezentuje nielen imagináciu a fantáziu, ale je o ňom známe, že je to vyššia oktáva Venuše, planéty lásky. V tomto postavení môže stáť v pozadí situácií, keď touto láskou sme naplnení spôsobom, ktorý presahuje všetko, čo môžeme pochopiť čírym racionálnym uvažovaním.

Je to láska, ktorá nás vedie ponad všetko, plynie ako voda v rieke, ktorá si vždy dokáže nájsť svoju cestu napriek všetkým prekážkam, napriek všetkým obmedzeniam, napriek všetkým pokusom spútať ju a viesť jej prúd podľa niečích sebeckých predstáv. To dokážu pochopiť len tí, ktorí takúto lásku skutočne zažili

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality