Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Pondelok 27. august 2018

Po dvoch mesiacoch končí Mars svoju retrográdnu fázu a obracia sa do priameho smeru. Počas celého obdobia od 26.júna 2018 stál v pozadí mimoriadne náročných situácií, naznačených horoskopom okamihu, v ktorom Mars začal cúvať. Tou najvýraznejšou konšteláciou v tom horoskope bola opozícia medzi Slnkom v znamení Raka a Saturnom v Kozorožcovi. Tá sa zvyčajne odzrkadľuje v situáciách plných prekážok, príkorí, ústrkov, starostí a obmedzení.

Súčasne s touto opozíciou sa vytvorila aj T-kvadratúra medzi Venušou v znamení Leva, Marsom vo Vodnárovi a Jupiterom v znamení Škorpióna, naznačujúca oblasť, ktorá stála v pozadí celého toho problematického obdobia. Áno, tou oblasťou boli záležitosti, pod vládou znamenia Býka, teda financie a majetok, a samozrejme, aj s tým všetkým, čomu my sami pripisujeme určitú hodnotu.

Pondelok prináša so sebou ukončenie obdobia, počas ktorého sa Mars pohyboval spätným smerom cez znamenie Vodnára a Kozorožca. To naznačuje, že teraz sme už pripravení vyjsť zo škrupiny všetkých týchto obmedzení, začať sa opäť prejavovať s plnou sebadôverou a konať podľa svojich vlastných túžob.

Pondelok prináša navyše ešte aj niekoľko ďalších zaujímavých, pozitívnych konštelácií. Krátko po druhej hodine popoludní spojí Luna svoje vibrácie s imaginatívnym Neptúnom v znamení Rýb, čo sa zvyčajne odzrkadľuje znížením našej schopnosti sústrediť sa na činnosti, ktoré vyžadujú našu plnú koncentráciu.

O štvrtej popoludní sa však už Luna presunie do harmonickej pozície voči Jupiteru v Škorpiónovi a prinesie optimistické vyhliadky na ďalší vývoj situácií v našom živote. Nakoniec okolo štvrť na deväť vytvorí Luna ďalšie harmonické spojenie s Plutom v znamení Kozorožca a naše pocity a nálady sa môžu v tomto čase výrazne zintenzívniť.

Počas celého dňa bude Mars vytvárať kreatívnu konšteláciu s Jupiterom, takže povedať, že stojíme na začiatku obdobia, v ktorom sa veci konečne začínajú meniť k lepšiemu, má skutočne svoj dôvod. Samozrejme, jedná sa o postupný vývoj, takže je potrebné prejaviť ešte trochu trpezlivosti … avšak, verte, že je to naozaj tak, ako už klasik Bob Dylan spieval vo svojej piesni „The Times They Are a-Changin‘ “ 😉

Začiatok týždňa je z astrologického hľadiska jednoducho skvelý. A ak sa to niekomu vidí inak, nech hľadá príčinu sám v sebe. Hviezdy za to určite nemôžu 😉

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality