Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
15. september 2018

Prvý deň víkendu je opäť pod vládou Merkúra v znamení Panny, zameranom na detaily. Jeho vibrácie sa však nesú v celkom inom rytme, než do akého nás vťahuje Luna, ktorá sa v sobotu pred treťou hodinou ráno začína pohybovať na šírych pláňach znamenia Strelca. V tomto znamení, ovládanom Jupiterom, nás povzbudzuje k objavovaniu nových miest a rozširovaniu našich obzorov.

Jednoducho povedané, na jednej strane sa Merkúr zapodieva drobnosťami a požaduje od nás hľadanie dokonalosti, na strane druhej nás Luna láka k tomu, aby sme spájali všetky tie drobnosti do vzájomných súvislostí a mohli tak uvidieť veľký obraz celku, ale samotným detailom venuje len málo pozornosti.

V týchto navzájom veľmi odlišných rytmoch však teraz získava prevahu Merkúr, pretože ho podporuje Pluto, ktorý do všetkých konštelácií, v ktorých je zapojená jeho energia, vnáša svoju silu a intenzitu.

Počas dňa sa bude Luna predsa len pokúšať o vyrovnanie svojho skóre, keď pol hodiny po poludní vytvorí paralelu s Jupiterom. Pomôže jej to však len na veľmi krátky čas a v nás sa to odzrkadlí hádam len príjemnou, vľúdnou a veľkorysou náladou.

Inak deň si bude plynúť bez prejavov akýchkoľvek ďalších konštelácií, takže by mala vládnuť pohoda. Želám nám všetkým, nech si takýto pokojný priebeh soboty vychutnáme podľa svojich vlastných predstáv 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!