Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
19. september 2018

Streda je dňom, kedy sa hneď po polnoci uzatvorí tretia a záverečná fáza napätej kvadratúry medzi Marsom vo Vodnárovi a Uránom v znamení Býka. O tom, čo všetko prináša do nášho života táto konštelácia, som písal vo včerajšom horoskope.

Teraz už len pripomeniem, že dramatický potenciál zmien, spojený s energiou Marsu v napätom postavení k Uránu, sa v plnej miere môže prejaviť až vo štvrtok nadránom a počas predpoludnia. Vtedy už bude Luna v znamení Vodnára a svojim prechodom cez pozíciu, v ktorej sa dostane do napätého postavenia najprv s Uránom a následne svoje vibrácie spojí s Marsom, uvoľní nahromadenú energiu tejto konštelácie.

Bežné každodenné situácie tretieho dňa aktuálneho kalendárneho týždňa sa napriek súčasnému napätiu, ktoré je prítomné kdesi v pozadí, nesú v duchu harmonických konštelácii.

Nadránom sa Luna v Kozorožcovi spojí príjemnou väzbou s optimistickým a veľkorysým Jupiterom v znamení Škorpióna a počas takmer celého pracovného dňa bude až do štvrť na štyri popoludní smerovať do pozície, v ktorej uzavrie ďalšie súladné spojenie s Merkúrom v znamení Panny.

Náš rozum bude hovoriť rovnakým jazykom, ako to cíti naše srdce a spoločne sa ich harmonické prepojenie odzrkadlí tým, že teraz budeme omnoho viac v spojení so svojimi pocitmi. Je to konštelácia, ktorú by bolo dobré využiť na rozhovor s niekým o tom, čo cítime.

Napokon podvečer krátko po šiestej hodine sa uzavrie ešte jedno harmonické prepojenie medzi Lunou a Slnkom. Zosúladenie medzi našou vôľou a pocitmi prináša vnútorný pokoj a rovnováhu. Ľahšie dokážeme v tichosti nahliadnuť do svojho vnútra a dospieť k hlbšiemu pochopeniu toho, čo chceme, čo potrebujeme a ako by sme sa k tomu mali dopracovať.

Nuž, celkovo vzaté, streda je ďalším dňom, ktorý nám poskytuje možnosť voľby. Môžeme sa nechať strhnúť k nepredvídateľným krokom, ktorých príčiny nezasvätení ľudia z nášho okolia asi len ťažko dokážu porozumieť. Ale rovnako môžeme dať prednosť aj oveľa pokojnejším a prívetivejším prejavom, plynúcim z nášho vnútra.

Je to teda len a len na nás, akou cestou v svojom živote sa rozhodneme uberať ďalej 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcete pre seba len to najlepšie?
Objednajte sa na konzultáciu.


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!