Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Štvrtok 16. august 2018

Po pokojnej noci zo stredy na štvrtok nás čaká deň, ktorý môžeme využiť buď veľmi efektívne, alebo ho premrhať na úplne zbytočné výboje, ktoré v konečnom dôsledku aj tak nič nevyriešia. Energie budeme mať dosť, len je potrebné uplatniť ju vhodným spôsobom. Naznačuje to Luna vo Váhach v dynamickom spojení s Marsom v znamení Kozorožca, ktoré sa uzatvorí päť minút pred desiatou hodinou predpoludním.

Aj keď sa Luna vo Váhach zvyčajne prejavuje diplomatickým spôsobom, Mars v Kozorožcovi sleduje svoje vlastné ciele a sotva by sa dalo povedať, že by bol ochotný poľaviť zo svojho úsilia, zameraného na dosahovanie vytýčených cieľov. Nech sa už Luna akokoľvek snaží dosiahnuť prijateľné kompromisné riešenie, teraz naráža na neústupčivé odhodlanie Marsu, ktorého jediným záujmom je, doviesť veci do finále a odfajknúť si zo svojho zoznamu ďalšiu z úloh.

Na druhej strane však treba povedať, že ak jedna planéta podnecuje druhú takýmto spôsobom, zvyčajne sa to odzrkadľuje v situáciách, keď sme takým zdravým spôsobom nasrdení, že sa do vecí púšťame s oveľa väčšou vervou, než inokedy. Bolo by fajn, využiť túto energiu vhodným, efektívnym a najmä konštruktívnym spôsobom.

Medzi desiatou aj jedenástou hodinou sa Luna bude pohybovať mimo kurzu na samotnom konci znamenia Váh, takže urobíte lepšie, keď sa v tomto čase budete venovať dokončeniu a uzatvoreniu rozpracovaných záležitostí.

Po jedenástej hodine sa už Luna bude pohybovať v znamení Škorpióna a postupne bude smerovať do opozície s Uránom v protiľahlom Býkovi. Až do pol štvrtej popoludní bude potrebné počítať s náhlymi, nečakanými a prekvapujúcimi situáciami, ktoré môžu narušiť doterajší vývoj.

Krátko po štvrtej sa Luna dostane do harmonického postavenia so Saturnom na začiatku znamenia Kozorožca a ich spoločné vibrácie sa postarajú o to, aby sme sa po takomto náročnom dni predsa len dokázali ešte stále ovládať a s pokojom Angličana si konečne mohli vyložiť nohy na stôl 😉

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality