Poslednú aktualizáciu dňa 19/09/2018 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
20. september 2018

Štvrtkové predpoludnie s Lunou vo Vodnárovi prináša “atrakcie”, nad ktorými môže rozum ostať stáť. To však len v prípade, keď nie sme priamo zaangažovaní do životných situácií ľudí s osobnými planétami na prvých stupňoch pevných znamení Vodnára, Býka, Leva a Škorpióna. Tí to teraz majú poriadne husté a vôbec sa im netreba čudovať, keď v určitých kritických okamihoch reagujú spôsobom, aký by od nich asi nikto nečakal.

Hovorili sme o tom v posledných dňoch už viackrát. Áno, je to stále o tej istej konštelácii medzi Marsom vo Vodnárovi a Uránom v znamení Býka. Luna opustí konzervatívneho Kozorožca a po vstupe do Vodnára sa o pol piatej ráno dostane do napätej pozície s Uránom, o hodinu neskôr s Marsom a celkom určite sa stane spúšťačom celej plejády situácií, ktoré sa v konečnom dôsledku odzrkadlia formou razantných zmien v našom živote.

Šance na dobrovoľné začlenenie tak veľmi potrebných zmien do nášho života a oslobodenie sa zo situácií ktoré nás obmedzovali a nedovolili nám voľne dýchať, sme mali už dve. Teraz pri treťom prechode Marsu cez začiatok znamenia Vodnára v napätom postavení s Uránom už asi o nejakých dobrovoľných snahách reč nebude.

Ak niečo nejde po dobrom, bude to musieť ísť inak. Zrejme tvrdšie, nekompromisne a bez akejkoľvek ľútosti. Je potrebné urobiť radikálny rez. Veď je všeobecne známe, že rany sa po takýchto čistých rezoch hoja najrýchlejšie a bez komplikácií.

Je pravdepodobné, že k slovu sa dostanú nepríjemne bolestivé spomienky na záležitosti z minulosti, dlho skrývané, potláčané, utajované, vytesnené z nášho vedomia. Možno, že opätovné prežitie týchto situácií bude teraz pôsobiť ako katalyzátor zmien.

Luna sa z tejto chirurgickej zóny dostane von až po poludní. Dovtedy to môže byť drsné. Ale všetko, čo má svoj začiatok, má aj svoj koniec. A po ukončení prichádza uvoľnenie, a potom prázdno, ktoré umožní začiatok niečomu novému.

Štvrtok nie je o pohode. Štvrtok nie je o vyjednávaní a hľadaní kompromisov. Štvrtkové energie nás môžu schmatnúť a narobiť s nami také veci, o akých sa nám doteraz ani len nesnívalo. Môžu. Nemusia.

Záleží na tom, čo sme sami sebe pripravili v minulosti. Teraz už len zožneme, čo sme zasiali 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Chcete pre seba len to najlepšie?
Objednajte sa na konzultáciu.


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice