Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Štvrtok 23. august 2018

V horoskope na stredu som sa zmienil o potrebe rovnováhy medzi dávaním a prijímaním, ktorá sa dostáva do popredia práve vtedy, keď Venuša prechádza znamením Váh. Bolo by skvelé, keby sme si my všetci spolu s touto potrebou rovnováhy uvedomovali aj to, že náš bežný život vyžaduje aj úprimnosť a otvorenosť vo všetkých situáciách, v ktorých vstupujeme do vzájomného pôsobenia s ostatnými.

Túto požiadavku teraz prináša so sebou vstup Slnka do znamenia Panny vo štvrtok ráno, pár minút po šiestej hodne.. Práve Slnko v Panne nás veľmi jemným spôsobom vyzýva k vyladeniu svojej reality, aby sme videli, ako sa aj tie najmenšie podnety môžu v konečnom dôsledku odzrkadliť vo veľkých a ďalekosiahlych zmenách v našom živote. Áno, to všetko výrazne pripomína teóriu chaosu a tzv. motýlí efekt.

Stručne a jasne: ak vám na niekom záleží, dajte mu to vedieť. Nemusí to byť nič veľké, ani okázalé. Stačí, ak jednoducho budete plniť svoje sľuby. A verte, že celkom postačí aj celkom drobný náznak z vašej strany 😉

Vo štvrtok sa bude Luna aj naďalej pohybovať v cieľavedomom zemskom znamení Kozorožca. Až do popoludnia bude Luna postupne smerovať do pozície, v ktorej sa nachádza Mars. Keď tieto dve planéty spoja svoje vibrácie, môže sa to odzrkadliť rôznymi spôsobmi. V každom prípade by som však počítal s tým, že môže byť rušno.

Či už sa to týka finišovania pri dokončovaní rozpracovaných projektov, alebo vo vzťahoch s ostatnými ľuďmi, tej energie je tu najmä medzi treťou až piatou hodinou popoludní pomerne dosť. Záleží však len na nás, akým smerom ju zameriame.

Osemnásť minút po štvrtej hodine sa Luna už bude pohybovať mimo kurzu, až kým päť minút pred siedmou večer vstúpi do znamenia Vodnára. Až do tohto okamihu bude rozumnejšie radšej sa nepúšťať do celkom nových záležitostí. Navyše Luna sa na začiatku svojej púte znamením Vodnára dostane do napätej pozície s nevyspytateľným Uránom. A asi všetci vieme, že jeho energia je vo svojich prejavoch nepredvídateľná 😉

Želám nám všetkým príjemný začiatok druhej polovice týždňa a najmä v počas popoludnia aj dostatok sebaovládania !

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality