Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Štvrtok 30. august 2018

Týždeň sa preklopil do svojej druhej polovice a po dni voľna prináša štvrtok niekoľko zaujímavých konštelácií. Luna naďalej pokračuje vo svojom pobyte v ohnivom Baranovi a hneď ráno sedem minút pred siedmou hodinou sa dostane do nepríjemného postavenia s Plutom v Kozorožcovi.

Intenzita našich nálad a pocitov môže v tomto čase výraznejšie stúpať. Ale vzhľadom k tomu, že sa to deje hneď z rána, keď si mnohí ešte stále užívajú posledné dni prázdnin či dovoleniek a nemusia v tomto čase vstávať, nemusí sa táto konštelácia nijako výraznejšie prejaviť.

Tak či tak, hneť tri minúty po siedmej hodine sa Luna dostáva do harmonickej pozície s Merkúrom v znamení Leva, čo zvyčajne naznačuje, že naša vnímavá duša a racionálny rozum sú teraz vo vzájomnom súlade. Je to skvelá a príjemná konštelácia pre začiatok dňa.

Počas predpoludnia sa Luna v Baranovi postupne presunie do opozície v Venušou vo Váhach a po celý zvyšok dňa resp. popoludnia, večera a noci bude smerovať do napätého postavenia voči Marsu na konci znamenia Kozorožca. Dá sa teda očakávať, že v našich partnerských vzťahoch to opäť začne výraznejšie iskriť, či dokonca – najmä v podvečernom čase – sa môže strhnúť aj búrka. To však len v prípade, že sme v posledných dňoch neboli práve najspokojnejší s vývojom situácií v tejto významnej oblasti nášho života.

Som síce zástancom mierových riešení, ak sú na to predpoklady, ale určite nie za každú cenu. Niekedy je najlepšie nechať voľný priechod našim emóciám. Najmä ak ten pocit dusna, ktorý nás dlávi a nedá nám poriadne dýchať, je už ďalej neznesiteľný. Veď po búrke takmer vždy býva lepší vzduch 😉

Našťastie po polnoci zo štvrtka na piatok, či skôr už v piatok nadránom o pol štvrtej ukončí
Luna svoj pobyt v Baranovi a vkĺzne na pokojnejšie a stabilnejšie územie znamenia Býka.

Kým sa tam Luna dostane, želám nám všetkým príjemný štvrtok 😉

Chcem sa objednať na konzultáciu !


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi !

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!