Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 06.02.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 6. februára 2023

Po náročnom víkende spojenom s divokými energiami februárového Splnu v znamení Leva sa situácia začína postupne upokojovať. Merkúr v pragmatickom Kozorožcovi je v harmonickom spojení s Neptúnom v Rybách a Venuša v senzitívnych Rybách s Uránom v Býkovi, čo vytvára skvelú astrologickú klímu mimoriadne vhodnú na štúdium duchovných vied a návštevu kultúrnych zariadení.

astrologické štúdio AnteAr
.

Pondelok 6. februára

Merkúr v harmonickej väzbe s Neptúnom od soboty do stredy vás robí citlivejšími na všetky vibrujúce energie. Vaše intuitívne schopnosti a psychické vnemy sú prínosom pre vašu komunikáciu a vzťahy. Je to vhodný čas na umeleckú a tvorivú prácu, od spevu až po písanie.

Luna vstupuje do Panny.

Streda 8. februára

Venuša v harmonickom spojení s Uránom od pondelka do štvrtka je vynikajúca pre váš spoločenský život, milostný život a kreativitu. Vďaka otvorenejšiemu a progresívnejšiemu pohľadu sa v spoločenskej situácii budete cítiť dobre medzi ostatnými. Toto obdobie je vhodné aj pre vaše peniaze s možnosťou nečakaného neočakávaného príjmu.

Merkúr v jemne pôsobiacom harmonickom spojení so Saturnom od utorka do štvrtka prináša seriózne myslenie, dobrú koncentráciu a organizačné schopnosti. So sústredenou mysľou sa vám podarí uskutočniť svoje plány. Zvýšená psychická odolnosť vám pomôže robiť dôležité rozhodnutia a riešiť zložité problémy.

Štvrtok 9. februára

Luna vstupuje do Váh.

Piatok 10. februára

Merkúr v spojení s Plutom na 28°♑58 od stredy do nedele zintenzívňuje vaše myslenie a komunikáciu. Môžete odhaliť tajomstvá prostredníctvom štúdia a výskumu alebo skúšaním a kladením otázok iným. Ak sa však iným ľuďom budete zdať príliš panovační alebo zasahujúci, hrozia hádky alebo konflikty. Vyhnite sa manipulácii, nátlaku, vyhrážkam a zastrašovaniu.

Sobota 11. februára

Merkúr vstupuje do Vodnára.

Luna vstupuje do Škorpióna.

Nedeľa 12. februára

Slnko v jemne pôsobiacom harmonickom spojení s Neptúnom od piatku do utorka zvyšuje vašu intuíciu, predstavivosť a kreativitu. Stav rozšíreného vedomia vám môže poskytnúť cenné poznatky o sebe, ľuďoch okolo vás a dokonca aj o budúcnosti. Takže toto je skvelý čas na to, aby ste si vysnívali alebo vizualizovali svoju ideálnu budúcnosť. Stanovte si nové ciele, aby ste svoje sny premenili na skutočnosť.

Najlepšie okamihy týždňa

Týždenný horoskop AnteAr

Venuša a Jupiter

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre podpisy významných zmlúv, pre dôležité schôdzky, pre vstup do stavu manželského, alebo pre rozhodovanie v zásadných otázkach, nastávajú v časoch:

okolo 08:10 hod. SEČ ( Venuša vychádza nad obzor )
okolo 08:50 hod. SEČ ( Jupiter vychádza nad obzor )
okolo 13:35 hod. SEČ ( Venuša v zenite )
okolo 15:00 hod. SEČ ( Jupiter v zenite )
okolo 19:05 hod. SEČ ( Venuša zapadá )
SEČ je bežne používaná skratka pre „Stredoeurópsky čas“

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 8.2.2023 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD)
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Odvaha, sila a priebojnosť

Fire & Water - AnteAr

Slnko vo Vodnárovi & Mars v znamení Blížencov

Mars sa pohybuje v znamení Blížencov. V ňom prináša väčšiu živosť, pohyblivosť, pohotovosť, pružnosť reakcií a obratnosť. Zvyšuje intelektuálnu aktivitu, pripraveným dodáva energiu v myslení, komunikácii, aktivizuje spoločenský styk a prináša záujem o telesný pohyb, šport a cestovanie. Zväčšuje aj chuť k debatám a zušľachťovaniu názorov v polemikách. Usilovným môže pomôcť k lepším študijným výsledkom. Ponúka uplatnenie našej vôle ako na duchovnej ceste tak na posilnenie psychiky ako takej – môžeme aktívne a s väčším dôrazom pôsobiť na svoje duševné procesy.

Pri neharmonických väzbách do horoskopu narodenia prináša nepokoj, podráždenosť, netaktnosť, nerozvážnosť, prenáhlenosť a netrpezlivosť, konflikty a agresiu v komunikácii. Súčasne však napomáha tomu, že sa ľahšie začína viac vecí naraz, ale horšie nejaká dokončuje. V telesnej rovine potom prináša oslabenie nervovej sústavy, priedušiek a pľúc, prípadne poranenia hrudníka, rebier a zlomeniny paží. Týka sa to najviac tých, ktorí majú obsadený 12° – 14° znamenia Blížencov, Strelca, Panny a Rýb.

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre situácie, keď potrebujete nabrať silu a odvahu k ráznym činom: využite energiu Marsu zo vzdušného znamenia Blížencov, alebo využite energiu Slnka v ohnivom a slobodu milujúcom znamení Strelca:

okolo 07:05 hod. SEČ ( Slnko vystupuje nad obzor )
okolo 11:00 hod. SEČ ( Mars vystupuje nad obzor )
okolo 11:55 hod. SEČ ( Slnko v zenite )
okolo 16:45 hod. SEČ ( Slnko zapadá )
okolo 19:10 hod. SEČ ( Mars v zenite )

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 8.2.2023 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Meditácie a regresné techniky

Regress AnteAr

Neptún

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa vhodné pre meditácie, pre ponory do podvedomia za pomoci regresných techník nastávajú v čase okolo 02:10 hod. SEČ, potom v čase okolo 08:25 hod., neskôr okolo 14:10 hod., a napokon ešte aj okolo 19:50 hod. SEČ, kedy sa Neptún – planéta v astrológii spájaná s jemnými vibráciami vysokých spirituálnych energií – ocitá vo významných pozíciách, ktoré sú vhodné pre tieto záležitosti.

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 8.2.2023 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Horoskop na minulý týždeň

Mars v Blížencoch

Venuša v Rybách

Merkúr vo Vodnárovi

Zdieľajte so svojimi priateľmi!