Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Týždenný horoskop na týždeň
od 01.06. do 07.06.2020

Všeobecný charakter týždňa

Stručné zhrnutie: Horoskop na týždeň poukazuje na príliš mnoho rôznych podnetov a výrazný vzostup energie. Aby sme však túto energiu vedeli zmysluplne využiť, bude potrebné urobiť si jasno v našich prioritách.

Začiatok týždňa

Pondelok s Lunou v diplomatických Váhach by sa ešte dal považovať za pomerne pokojný deň. Avšak už od utorka sa to na nás začne valiť a s ďalšími dňami môžeme stále viac nadobúdať pocit, že sa toho na nás chvíľami hrnie zo všetkých strán azda až príliš veľa.

V utorok predpoludním uzatvorí Luna postupne dve napäté spojenia, najprv s Plutom a okolo poludnia s Jupiterom v znamení Kozorožca. Takže o „zábavu“ máme postarané. Energie Pluta sa v astrologických konšteláciách zvyčajne prejavujú nátlakovo a manipulatívne, Jupiter zase veľkodušne prisľúbi aj to, o čom už vopred vie, že sa mu nebude chcieť splniť.

Navyše od pondelka a najmä počas utorka sa začnú stále viac k slovu hlásiť vibrácie Marsu v Rybách a retrográdnej Venuše v Blížencoch. Tieto dve planéty uzatvoria medzi sebou napätú väzbu po polnoci z utorka na stredu.

Vzájomné previazanie energií Marsu a Venuše zvyčajne stojí v pozadí situácií, kedy to v mileneckých partnerských vzťahoch zaujímavo iskrí. V tomto prípade to iskrenie však bude len také „akože“. Na poriadny ohňostroj vášní by bolo potrebné, aby aspoň jedna z týchto planét bola v znamení, v ktorom sa jej vibrácie môžu dostatočne silno prejaviť.

V stredu podvečer spojí Slnko svoju energiu s Venušou. Mohlo by to byť celkom príjemné, keby sa z toho podarilo vynechať pokusy Marsu vnášať do určitých situácií nepokoj a zbytočnú nervozitu.

Druhá polovica týždňa

Mars so Slnkom budú postupovať od utorka až do soboty vo vzájomne napätom postavení, ktorého energia vyvrcholí v piatok počas lunárneho Splnu v Strelcovi.

V piatok sa uzatvára aj sextil medzi Merkúrom v Rakovi a Uránom v znamení Býka. Dá sa teda predpokladať, že v našom myslení nastane určitý posun, ktorý nám umožní pozrieť sa na určité záležitosti z iného uhla pohľadu. Nekonvenčnosť a originalita, sloboda a nezávislosť v myslení, to sú kľúčové slová tejto konštelácie.

Pozerať sa na veci inak a súčasne byť tolerantní voči názorom ostatných môže byť celkom fajn, najmä ak v piatok s nami budú „lomcovať“ energie, ktoré sprevádzajú lunárny Spln v takom temperamentnom znamení, akým je ohnivý Strelec.

Želám nám všetkým dostatok trpezlivosti a príjemné dni počas celého prvého júnového týždňa 😉

… … …

… … …

Chcete vedieť o každom novom článku?

Zadajte svoj e-mail a žiadny už Vám neutečie!

.

… … …

Spln v Strelcovi 05.jún 2020

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

… … …

Čo prináša horoskop týždňa pre …

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality