Poslednú aktualizáciu dňa 18/04/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 03.04.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 03. apríla 2023

Najvýznamnejšou konšteláciou v horoskope na týždeň od 03.04.2023 je lunárny Spln v znamení Váh. Splnu vo Váhach sme venovali samostatný článok. Dianie v našej krajine aj vo svete budú aj naďalej ovplyvňovať harmonicky pôsobiace konštelácie.

Ľudia by mali dôstojne komunikovať a obchody by sa mali hýbať. Najmä harmonické spojenie vibrácií Merkúra s Marsom vás od tejto stredy do budúceho utorka bude poháňať k úspechu so silným zmyslom pre cieľ a iniciatívu.

Vďaka týmto energiám v týždennom horoskope môžete vykonať veľa práce s odvahou a bojovným duchom, s ktorým sa pustíte takmer do všetkého.

.

Bahniatka - našuchorené vŕbové vetvičky rozkvitli v apríli

Pondelok, 3. apríl

18:22 – Merkúr vstupuje do znamenia Býka.

Merkúr, patrón obchodníkov, sa presúva do zemského a pragmatického znamenia Býka, kde vďaka svojmu retrográdnemu pohybu zostane nezvyčajne dlho, až do 11. júna.

Toto postavenie Merkúra je priaznivé pre finančný a stavebný sektor a obchody by sa mali hýbať, hoci Merkúr bude retrográdny od 21. apríla do 15. mája, a to zvyčajne spomaľuje výmenu tovaru a informácií.

Merkúr v napätej disharmonickej väzbe s Plutom od nedele do utorka prináša hlboké premýšľanie a intenzívne interakcie s inými ľuďmi.

Je to vhodná konštelácia na výskum, odhaľovanie tajomstiev a riešenie záhad.

Mali by ste sa však vyhýbať extrémnym nápadom alebo konšpiračným teóriám a nepoužívať nátlakové alebo manipulatívne taktiky.

V opačnom prípade môžete očakávať hádky, kritiku a konflikty. Udržujte si otvorenú myseľ a nehádajte sa len preto, aby ste sa hádali.

Utorok, 4. apríl

23:51 – Luna vstupuje do znamenia Váh.

Streda, 5. apríl

Merkúr v harmonickom spojení so Saturnom od utorka do štvrtka je vhodný na všetko, čo si vyžaduje jasné myslenie, dobrý úsudok a koncentráciu.

Je to výborná konštelácia v týždennom horoskope na obchodné rokovania, najmä ak sa jedná o dlhodobé investície a nehnuteľnosti.

Či už pôjde o osobné, alebo profesionálne rokovania, ktoré budete viesť, budú pravdepodobne hlboké.

Ľudia, s ktorými budete komunikovať, môžu byť skúsenejší, starší alebo naopak výrazne mladší ako vy. Budete pôsobiť ako kompetentní a rešpektovaní.

Štvrtok, 6. apríl

06:34 – Lunárny Spln vo Váhach 6. apríla 2023 na 16°♎07 v opozícii s Chirónom môže odhaliť hlboké citové zranenie vo vašej duši, ktoré možno pramení z vášho vzťahu s matkou.

Môžete sa stať citlivejšími na emocionálne reakcie druhých a na citovú bolesť zo šikanovania, odmietnutia alebo opustenia.

Rozvíjanie dôvery v svoju intuíciu vám pomôže vyrovnať sa s akoukoľvek emocionálnou bolesťou a pomôže vám vyhnúť sa jej v budúcnosti.

Piatok, 7. apríl

Slnko v jemne pôsobiacom spojení s Uránom od utorka do soboty prináša príjemné prekvapenia a podnetné stretnutia. Povzbudí vás, aby ste vyskúšali niečo nové a vzrušujúce, a umožní vám viac slobody.

Vďaka zvýšenej intuícii alebo vešteckým schopnostiam môžete dokonca nahliadnuť do budúcnosti.

08:29 – Luna vstupuje do znamenia Škorpióna.

Venuša sextil Neptún od stredy do nedele prináša citlivosť a zmyselnosť a je ideálna na vrúcne a láskyplné stretnutia.

Váš zvýšený magnetický pôvab bude priťahovať nežné, starostlivé osoby, možno skutočne spriaznenú dušu alebo duchovného partnera.

V aktuálnom týždennom horoskope sú to vynikajúce energie na nákupy oblečenia, kozmetiky, šperkov a všetkého, čo zdobí váš domov alebo dodáva vášmu životu luxus.

Venuša v sextile s Neptúnom podporuje návštevy kultúrnych zariadení.

Sobota, 8. apríl

Merkúr v harmonickom spojení s Marsom vás od tejto stredy do budúceho utorka poháňa k úspechu so silným zmyslom pre cieľ a iniciatívu.

Merkúr v sextile s Marsom podporuje obchod a komunikáciu, takže nuda nebude na programe dňa.

Vďaka týmto energiám v týždennom horoskope môžete vykonať veľa práce s odvahou a bojovným duchom, s ktorým sa pustíte takmer do všetkého.

Pri dosahovaní svojich túžob a získavaní podpory druhých môžete byť takí priami a úprimní, ako sa vám páči. Z vašej mimoriadnej charizmy a intelektuálnej príťažlivosti bude ťažiť spoločenský a milostný život.

Nedeľa, 9. apríl

14:56 – Luna vstupuje do znamenia Strelca.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Astrológia – zoznam článkov

Škola klasickej astrológie

Horoskop na minulý týždeň

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!