Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 03.10. do 09.10.2022

Láska, romantika a partnerské vzťahy

Gratulujeme k prežitiu ďalšieho retrográdneho Merkúra! Dúfam, že ste sa pri obviňovaní všetkého z čohokoľvek bavili rovnako ako ja. Teraz si musíme vyhrnúť rukávy, odložiť výhovorky a popasovať sa s tým, čo nám tento týždeň zverokruh nachystal.

Vyhrňte si rukávy AnteAr

Pokiaľ ide o vaše romantické a spoločenské vzťahy, vždy sa musíme pozrieť na Venušu a Mars. Tieto dve planéty sú v zaujímavej pozícii. Od minulého týždňa je Venuša už vo Váhach, vo svojom domovskom znamení, kde dáva zo seba to najlepšie. Mars je aj naďalej v Blížencoch a Merkúr v Panne. Obe znamenia sú riadené Merkúrom a s Merkúrom (ktorý konečne skončil svoj retrográdny pohyb) sa môže naskytnúť príležitosť, aby ste lepšie pochopili vaše spojenia s ostatnými.

Na druhej strane, keď sa Merkúr, Venuša a Mars pohybujú priamym smerom a sú relatívne bez významnejších aspektov, treba počítať aj s možnosťou, že sa dostanete do nevhodného vzťahu z nesprávnych dôvodov alebo v nesprávny čas.

Popri tom sa Saturn a Urán stále pohybujú retrográdne a naďalej smerujú do vzájomne napätého postavenia. Áno, viem, že rok 2022 už bol dosť dlhý aj bez toho, aby sa diali ďalšie hlúpe, nezmyselné a neprijateľné veci.

V nasledujúcich pár mesiacoch bude ťažké dať novým záležitostiam pevné a stabilné základy. Preto odporúčam zdvojnásobiť láskavosť a súcit. To potrebujeme urobiť všetci, a podstatne viac.

V sobotu pár minút pred polnocou sa Pluto otáča do priameho smeru na 26 stupňoch Kozorožca. Pluto má desivú povesť, ale je neskutočne pomalé. Ak vám tranzit Pluta robil problémy, pravdepodobne sa vám tieto veci diali poriadne dlho. Ak bol tranzit Pluta pre vás prínosom, môžete v tom ešte chvíľu pokračovať.

V prípade, že máte vo svojom natálnom horoskope nejaké astrologické prvky (planéty, osi, uzly, body… ) ktoré významne aspektujú 26 stupeň Kozorožca, tak práve teraz sa nachádzate v čase, keď sa u vás to všetko „melie“ (teraz mám konkrétne na mysli Spojené štáty americké, zrodené 4. júla 1776!).

Takže v mnohých ohľadoch mi tento týždeň pripadá ako nejaký medzičas. Hoci sa teraz možno nebudú diať žiadne veľké veci – ale určite k nim došlo v minulosti a je vysoko pravdepodobné, že v priebehu ďalších týždňov sa budú diať zas. Vedieť to je dobrý spôsob, ako sa pripraviť na to, čo vám život môže priniesť v nasledujúcom mesiaci.

›› Vyskúšajte horoskop na najbližšie obdobie: Vaša osobná predpoveď na tri mesiace.
Astrologická predpoveď Vám pomôže pochopiť vzájomné súvislosti, zorientovať sa v aktuálnom dianí vo Vašom živote a celkom určite bude prínosom pre plánovanie Vašich ďalších krokov a významných rozhodnutí.

A ak v tom všetkom chcete mať jasno, tak v nedeľu máme Spln v Baranovi, ktorý vyzerá, akoby bol navrhnutý tak, aby zničil vašu schopnosť sústrediť sa a každému vstrekol do žíl dávku adrenalínu, alebo prinajmenšom každému prispel k výraznejšiemu pocitu nepokoja a nervozity.

Spln nastane na 16 stupňoch Barana, takže skontrolujte si tento bod vo svojom natálnom horoskope, aby ste videli, kde sa tento víkend môže stať niečo divoké, agresívne, či vyslovene šialené.

A áno, ten Spln vytvorí sextil k Marsu v Blížencoch… takže nech už spln odblokuje akékoľvek prejavy hlúpeho alebo neprijateľného správania, bude pravdepodobne hlasnejšie a asertívnejšie ako zvyčajne. Znie mi to ako celkom dobrá výhovorka, aby som v nedeľu večer mohol zostať radšej doma. A čo vy?

Najlepšie okamihy týždňa

Týždenný horoskop AnteAr

Venuša a Jupiter

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre podpisy významných zmlúv, pre dôležité schôdzky, pre vstup do stavu manželského, alebo pre rozhodovanie v zásadných otázkach, nastávajú v časoch:

okolo 06:15 hod. LSEČ ( Venuša vychádza nad obzor )
okolo 11:50 hod. LSEČ ( Jupiter v dolnej kulminácii )
okolo 12:05 hod. LSEČ ( Venuša v zenite )
okolo 12:30 hod. LSEČ ( Jupiter v dolnej kulminácii )
okolo 17:50 hod. LSEČ ( Jupiter vychádza nad obzor )
okolo 18:00 hod. LSEČ ( Venuša zapadá )
LSEČ je bežne používaná skratka pre „Letný stredoeurópsky čas“

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 05.10.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD)
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Odvaha, sila a priebojnosť

Fire & Water - AnteAr

Slnko vo Váhach & Mars v znamení Blížencov

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa, vhodné pre situácie, keď potrebujete nabrať silu a odvahu k ráznym činom: využite energiu Marsu zo vzdušného znamenia Blížencov, alebo využite energiu Slnka vo vzdušných spoločenských Váhach v časoch:

okolo 06:45 hod. LSEČ ( Slnko vystupuje nad obzor )
okolo 12:20 hod. LSEČ ( Slnko v zenite )
okolo 18:00 hod. LSEČ ( Slnko zapadá )
okolo 21:05 hod. LSEČ ( Mars vystupuje nad obzor )

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 05.10.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.


Meditácie a regresné techniky

Regress AnteAr

Neptún

Najlepšie okamihy v horoskope aktuálneho týždňa vhodné pre meditácie, pre ponory do podvedomia za pomoci regresných techník nastávajú v čase okolo 05:00 hod. LSEČ, potom v čase okolo 11:20 hod., neskôr okolo 17:30 hod., a napokon ešte aj okolo 23:15 hod.. LSEČ, kedy sa Neptún – planéta v astrológii spájaná s jemnými vibráciami vysokých spirituálnych energií – ocitá vo významných pozíciách, ktoré sú vhodné pre tieto záležitosti.

Pozn.: Uvedené okamihy sú vypočítané pre dátum 05.10.2022 a pre geografický stred Slovenska
(48°44 SZŠ a 19°00 VZD).
Smerom na východ a na západ môžu byť tieto časové údaje mierne odlišné.

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com

email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality