Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 05.12.2022

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 5. do 11. decembra 2022

Hlavnou témou týždňa je Spln Mesiaca v konjunkcii s Marsom. Táto astrologická udalosť prináša silné emócie, ktoré nebude také ľahké ovládať. V dňoch okolo Splnu sa môžete cítiť podráždene, netrpezlivo, či panovačne. Umožňuje vám však konať vášnivo, keď sú vybičované vaše emócie.

Svoje rýchle inštinkty a bojového ducha môžete využiť na to, aby ste sa postavili za seba alebo bránili svoj domov a rodinu. V tomto týždennom horoskope je však potrebná trpezlivosť, taktika a jemnejší prístup. Vaším inštinktom v prípade stretu bude vytiahnuť všetky zbrane, ale tento prístup prinesie len zvýšený odpor a opozíciu.

Rising Sun AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni od 5. do 11. decembra 2022

Utorok 6. decembra

08:05 – Merkúr v kvadratúre s Jupiterom od nedele 04.12 do stredy 07.12 prináša veľké nádeje do budúcnosti, čo je dobré na plánovanie. Je však dôležité zamerať sa na menšie detaily. Nedostatok koncentrácie alebo neschopnosť sústrediť sa môže viesť k niektorým chybám v úsudku alebo omylom. Pri plánoch do budúcnosti tiež nesľubujte príliš veľa a nepreceňujte svoje schopnosti.

21:48 – Luna vstupuje do Blížencov.

23:08 – Merkúr vstupuje do Kozorožca.

Streda 7. decembra

18:33 – Venuša v semisextile s Plutom od utorka 06.12 do štvrtka 08.12 robí spoločnosť dôležitejšou, pretože túžite zdieľať lásku s niekým výnimočným. Ak ste single, môžete sa stať niekým posadnutým a nebudete ho môcť dostať z mysle. Hlbšie pocity lásky v existujúcom vzťahu sa môžu vyvinúť na hlbšiu alebo duchovnú úroveň.

23:34 – Slnko v kvinkunxe s Uránom od utorka 06.12 do piatku 09.12 môže sťažiť usadenie sa a relax. Nahromadenie nervovej energie vo vašom systéme môže byť vzrušujúce, ale aj trochu desivé. Ak vás v poslednej dobe obmedzujú alebo sa nudíte, budete hľadať viac slobody a tvorivého sebavyjadrenia. Je nevyhnutné byť flexibilný a prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam.

Štvrtok 8. decembra

05:08 – Spln december 2022 na 16°♊02 sa zhoduje so zriedkavým lunárnym zákrytom Marsu. Bude viditeľný v celých USA – okrem juhovýchodu – Kanady, Grónska, západnej Európy a severozápadnej Afriky.

Spln Mesiaca v konjunkcii s Marsom prináša silné emócie, ktoré nebude také ľahké ovládať. Môžete sa cítiť podráždený, netrpezlivý, panovačný alebo zlý. Ale tiež vám umožňuje konať vášnivo, keď sú vzrušené vaše emócie. Svoje rýchle inštinkty a bojového ducha môžete využiť na to, aby ste sa postavili za seba alebo bránili svoj domov a rodinu.

06:41 – Slnko v opozícii s Marsom od utorka 06.12 do piatku 09.12 zvyšuje vašu asertivitu, sexuálnu príťažlivosť a možno aj hnev. Môžete sa stať veľmi konkurencieschopným, keď budete nútení bojovať za svoje práva. V tomto týždennom horoskope je však potrebná trpezlivosť, taktika a jemnejší prístup. Vaším inštinktom v prípade stretu bude vytiahnuť všetky zbrane, ale tento prístup prinesie len zvýšený odpor a opozíciu.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Piatok 9. decembra

04:04 – Retrográdny Mars v semisextile s Uránom od utorka 06.12 do nedele 11.12 prináša aktivitu a vzrušenie. Vďaka tomu budete dobrodružnejší, spontánnejší a nezávislý. Budete mať iniciatívu, motiváciu a inšpiráciu začať odvážne nové projekty.

08:48 – Luna vstupuje do Raka.

13:54 – Venuša v kvadratúre s Jupiterom od stredy 07.12 do soboty 10.12 je ideálna na zábavu, ale nie na tvrdú prácu. Mali by ste sa cítiť šťastní, optimistickí, veľkorysí a veľmi spoločenskí. Treba si však dávať pozor, aby ste neznížili svoje štandardy zoznamovania, pretože by to mohlo viesť k nesprávnym rozhodnutiam alebo trápnym situáciám.

Nedeľa 11. decembra

04:54 – Venuša vstupuje do Kozorožca.

15:08 – Luna vstupuje do Leva.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša v Kozorožcovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!