Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 07.11.2022

Spln Mesiaca 12. august 2022 AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

Pondelok: 7. novembra 2022 o 08:32 hod. Venuša v Škorpiónovi v kvadratúre so Saturnom od soboty do utorka môže pridať stres do vášho milostného života kvôli oneskoreniam, hanblivosti, vzdialenosti alebo iným vzťahovým problémom. Na udržanie harmónie môže byť lepšie stráviť nejaký čas osamote, ale neignorujte ani náklonnosť a lásku druhých. Ak vynaložíte ďalšie úsilie, znížite riziko vzťahových drám.

Utorok: 8. novembra 2022 o 12:02 hod. lunárny Spln v Býkovi sprevádzaný zatmením Mesiaca na 16°♉01′ rozširuje vplyv kvadratúry Saturn – Urán. Takže zatmenie Mesiaca bude aj naďalej spôsobovať, že ľudia budú pociťovať strach a neistotu ohľadom budúcnosti. Táto konštelácia zvyšuje riziko dlhotrvajúcej globálnej recesie. Využite flexibilitu a otvorenosť na prispôsobenie sa rýchlo sa meniacim podmienkam. U nás zatmenie Mesiaca nebude pozorovateľné, čo znamená, že v našich zemepisných šírkach a dĺžkach tie málo príjemné záležitosti nemusia mať až taký negatívny dopad.

Utorok: 8. novembra 2022 o 17:42 hod. Slnko v konjunkcii s Merkúrom na 16°♏15′ od soboty do piatku robí z myslenia, komunikácie a cestovania na krátke vzdialenosti dôležité témy tohto týždenného horoskopu. Očakávajte osobnejšiu interakciu vo svojom okolí, so súrodencami, školami a internetom.

Streda: 9. novembra 2022 o 03:42 hod. Merkúr v opozícii s Uránom od pondelka do štvrtka prináša vzrušenie a zmenu, ale aj napätie a neistotu. Neočakávané správy vás môžu prinútiť zmeniť plány. Buďte obzvlášť opatrní pri plánovaní alebo vybavovaní podrobných papierov. Avšak zvýšená schopnosť vidieť veci inak môže viesť k originálnym nápadom a kreatívnym objavom.

Streda: 9. novembra 2022 o 09:26 hod. Slnko v opozícii s Uránom od pondelka do piatku prináša nečakané a vzrušujúce stretnutia alebo udalosti, ktoré otrasú vaším svetom. Prispôsobenie sa zmenám si vyžaduje mimoriadne úsilie a vzrušenie vám môže spôsobiť stres. Aj keď je to spočiatku znepokojujúce a môžete sa brániť akejkoľvek zmene, môže ponúknuť lepšiu cestu vpred, ak si zachováte otvorenú myseľ.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Štvrtok: 10. novembra 2022 o 08:51 hod. Merkúr v kvadratúre so Saturnom od utorka do piatku je v priaznivý pre ťažkú ​​duševnú prácu, ale pravdepodobne by bolo lepšie, keby ste pracovali osamote. Komunikácia o vašich plánoch a nápadoch môže byť náročná kvôli negatívnemu mysleniu a nedorozumeniam. Hľadajte dôveryhodné, profesionálne rady v zmluvách, obchodných alebo právnych záležitostiach. Nespoliehajte sa na slová iných a buďte opatrní so svojimi.

Štvrtok: 10. novembra 2022 o 13:22 hod. Venuša v trigóne s Neptúnom od utorka do piatku je súcitný a harmonický vplyv, ktorý však pravdepodobne bude väčšinou prekonaný vplyvom kvadratúry Saturna so Slnkom a Merkúrom. Ale zvýšená nežnosť a náklonnosť by mali pozitívne ovplyvniť vzťahy v tomto týždennom horoskope.

Piatok: 11. novembra 2022 o 09:03 hod. Slnko v kvadratúre so Saturnom od stredy do nedele môže priniesť skúšku alebo výzvu vedúcu k stresu a starostiam. Je ťažšie dosiahnuť svoje ciele a môžete sa cítiť obmedzovaní alebo zaťažení povinnosťami a záväzkami. Musíte sa snažiť plniť svoje povinnosti s trpezlivosťou, odhodlaním a silnou pracovnou morálkou. Snažte sa vyhnúť prokrastinácii a pesimizmu.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

Sobota: 12. novembra 2022 o 19:35 hod. Merkúr v trigóne s Neptúnom od piatka do nedele poskytuje plynulý a neohrozujúci štýl komunikácie, vďaka ktorému je ľahké presvedčiť ostatných. Môžete tiež efektívne komunikovať na neverbálnej úrovni. Vďaka zvýšenej citlivosti na vibračnú energiu je to skvelý čas na prácu na čomkoľvek, čo zahŕňa harmóniu, ako je poézia, hudba a tanec.

Nedeľa: 13. novembra 2022 o 10:40 hod. Venuša v trigóne s Plutom od piatka do pondelka prehĺbi vaše pocity lásky na intenzívnu úroveň. Nenecháte kameň na kameni, aby ste objavili skutočné pocity svojho partnera alebo potenciálneho partnera, možno dokonca aj svoje skutočné pocity. Možné sú aj záležitosti a nová hlboká romantika sa môže začať.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Spln v Býkovi a zatmenie Mesiaca 8. novembra 2022

Retrográdne planéty v roku 2022

Venuša v Škorpiónovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality