Poslednú aktualizáciu dňa 16/05/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 08.05.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 08. mája 2023

Najvýraznejšou konšteláciou druhého májového týždňa v roku 2023 je spojenie energie Slnka s vibráciami Uránu v znamení Býka, ktoré prináša silné nutkanie vymaniť sa z rutiny a robiť niečo iné, než aké sú vaše bežné aktivity.

V druhej polovici týždňa prinášajú kozmické vibrácie lepšiu schopnosť sústredenia, seriózneho myslenia, výbornú koncentráciu, dobrú pamäť a organizačné schopnosti. Zvýšená duševná odolnosť vám pomôže urobiť dôležité rozhodnutia a vyriešiť zložité problémy.

Luna 11 Aquarius Vodnár AnteAr

Utorok 9. máj

01:32Luna vstupuje do znamenia Kozorožca.

Od minulej soboty do tohto piatku vytvárajú planetárne konštelácie harmonické vibrácie a prinášajú príjemné vzrušenie a príležitosť pre väčšiu osobnú slobodu a vykonanie pozitívnych tvorivých zmien.

Mali by ste pocítiť silné nutkanie vymaniť sa z rutiny a robiť niečo iné, než aké sú vaše bežné aktivity. Flexibilita a otvorenosť prinášajú príjemné prekvapenia a vzrušujúce zážitky.

Vaše vedomie bude otvorené vyšším vibráciám, čo možno vyústi do väčšieho sebauvedomenia alebo rozšírenia psychického vnímania. (21:55 – Slnko v konjunkcii s Uránom na 18°♉56ʹ)

Štvrtok, 11. máj

04:05Luna vstupuje do znamenia Vodnára.

Piatok, 12. máj

Od 7. do 23. mája prinášajú kozmické vibrácie lepšiu schopnosť sústredenia, seriózneho myslenia, výbornú koncentráciu, dobrú pamäť a organizačné schopnosti.

Vďaka sústredenej mysli sa vám podarí uskutočniť rozsiahle plány. Prevezmete zodpovednosť za svoje záujmy a možno sa budete chcieť podeliť o svoje vedomosti alebo zručnosti.

Zvýšená duševná odolnosť vám pomáha robiť dôležité rozhodnutia a riešiť zložité problémy. (10:41 – Retrográdny Merkúr v sextile so Saturnom)

16:28Luna vo fáze 3. štvrte na 21°♒37ʹ v konjunkcii so stálicou Nashira na 22°♒06ʹ na chvoste súhvezdia Kozorožca predznamenáva príchod dobrých správ. Prináša spoločenskú popularitu, bezúhonnosť, spravodlivosť a politický úspech. Spôsobuje tiež prekonanie zla, ktoré sa mení na úspech, a predstavuje nebezpečenstvo od divokej dravej zveri.

Nashira môže priniesť život plný zmien, potenciál stať sa právnym poradcom alebo radcom, poznanie človeka a schopnosť zastávať dôveryhodné postavenie. V stredoveku mala táto hviezda prívlastok „šťastná“.

Sobota, 13. mája

Od štvrtka do nedele prinášajú harmonické konštelácie šarm a uhladený štýl komunikácie, vďaka čomu je toto obdobie plné lásky, priateľstva a diplomacie. Dokážete spájať ľudí a podporovať spoluprácu.

Sú to skvelé energie v týždennom horoskope na hľadanie mierových riešení sporov a prelomenie všetkých prekážok brániacich pokroku.

Pri nákupoch, predaji a vyjednávaní využijete svoj dobrý zmysel pre čísla a schopnosť nájsť diplomatický spôsob riešenia situácií, s ktorým budú spokojné obe strany.

Je to tiež vynikajúci čas na požiadanie niekoho o láskavosť. (04:43 – Retrográdny Merkúr v sextile s Venušou)

06:38Luna vstupuje do znamenia Rýb.

Od štvrtka do budúceho pondelka sú dni pod vládou vynikajúcich energií na dosiahnutie absolútnej stability vo vašom milostnom živote.

Môže sa začať nový významný vzťah, a to s oveľa mladšou alebo staršou osobou. Takýto vzťah môže mať výrazne osudové kvality.

Či už pôjde o nový alebo existujúci vzťah, nebudete si robiť žiadne ilúzie a budete mať od seba reálne očakávania. (08:56 – Venuša v trigóne so Saturnom)

Nedeľa, 14. mája

V noci z nedele na pondelok o 05:16 bude Merkúr v zastávke pred obratom do priameho smeru na 05°♉50ʹ. To znamená, že by ste sa mali vyhýbať kritickým rozhodnutiam alebo podpisovaniu dôležitých dokumentov približne dvanásť hodín pred i po tomto okamihu.

Akonáhle sa Merkúr začne pohybovať priamym smerom, môžete sa spoľahnúť na vynikajúce komunikačné a mentálne schopnosti, ktoré prináša Merkúr v sextile so Saturnom.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Súvisiace témy:

Retrográdny Merkúr – všetko čo potrebujete vedieť

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Retrográdne planéty v roku 2023

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Býkovi

Venuša v Rakovi

Mars v Rakovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality