Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 10.10.2022

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni:

›› Ak v tom všetkom chcete mať jasno, je tu pre vás Vaša osobná astrologická predpoveď.
Astrologická predpoveď Vám pomôže spoľahlivo sa zorientovať v aktuálnom dianí vo Vašom živote a bude prínosom pre plánovanie Vašich ďalších krokov a významných rozhodnutí.

11. októbra prechádza Merkúr do znamenia Váh, v ktorom zotrvá až do 29. októbra, navyše ekliptikou a tiež znamením Váh ( do 23.10. a potom znamením Škorpióna ) bude postupovať ruka v ruke Slnko s Venušou. Vďaka tomu by ľudia spolu mali priateľsky a uvoľnene komunikovať a v týchto dňoch by mal víťaziť rešpekt a tolerancia nad zlobou a nad nenávisťou. Je to vhodný čas na dôležité rokovania a na podpisy významných zmlúv.

11. – 12. októbra vytvorí Mars v Blížencoch kvadratúru s Neptúnom v Rybách a Merkúr vo Váhach opozíciu na Jupiter v Baranovi, čo vytvorí menej príjemnú astrologickú klímu, ktorá môže svetu priniesť vyčíňanie živlov v prírode aj v spoločnosti. Vylúčiť nemožno ani prudké búrky sprevádzané záplavami.

15. – 22. októbra sa ocitne Slnko v presnej konjunkcii s Venušou v znamení Váh v trigóne na Mars v znamení Blížencov a na Saturn v znamení Vodnára, čo vytvára kvalitu času ideálnu pre podpisy významných zmlúv a pre nájdenie rozumných kompromisov pri pokusoch o ukončenie vojnových konfliktov. Toto je jedna z najharmonickejších a najviac pohodových konštelácií celého roku 2022 a keď ju ľudstvo nevyužije, tak sa následne v novembri opäť môže ponoriť do krízy a vojnová sekera bude znovu vykopaná…

Úvod do teórie horoskopov AnteAr

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Kvadratúra Saturn – Urán

Mars v Blížencoch

Venuša vo Váhach

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality