Poslednú aktualizáciu dňa 17/09/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 11.09.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 11. septembra 2023

September pokračuje vo svojom pomerne pokojnom tempe. Od pondelka až do štvrtka by sa nám malo dobre a vecne komunikovať.

V závere týždňa vytvorí Slnko v Panne trigón s Uránom v znamení Býka. Táto konštelácia môže svetu priniesť prevratné novinky vedy a techniky. Obchody s výpočtovou a s komunikačnou technikou by mali mať stúpajúcu tendenciu.

The Fly Geyser Nevada

Pondelok, 11. septembra

V nedeľu a v pondelok podporuje Merkúr s Marsom úprimnú a priamu komunikáciu. Umožní vám to byť priamy bez toho, aby ste ľudí urazili, čo je ideálne pre rokovania a obchodné vzťahy.

Tento aspekt je užitočný, najmä ak potrebujete zložiť skúšku, zíde sa aj pre duševnú prácu, ako je štúdium, či vypĺňanie formulárov a žiadostí. (Retrográdny Merkúr v semisextile s Marsom – táto konštelácia sa uzavrie o 09:21 hod. SELČ)

Streda, 13. septembra

07:17 hod. SELČ – Luna vstúpi do znamenia Panny

Piatok, 15. septembra

03:39 hod. SELČ – Lunárny Nov v znamení Panny na 21°♍59′ v konjunkcii so stálicou Denebola na 21°♍56′ vám pomôže rozvíjať vaše talenty a napredovať v kariére. Bohatstvo a šťastie sú možné, ale nemusia trvať dlho.

Stálica Denebola dáva sebaovládanie, vznešenosť, rýchly úsudok a svojich zrodencov robí šľachetnými, odvážnymi, štedrými a zaneprázdnenými záležitosťami iných ľudí.

Zaujímavé je, že 23. augusta vstúpil Merkúr do retrográdnej fázy svojho pohybu práve na 21°♍51′.

19:44 hod. SELČ – Luna vstúpi do Váh

22:21 hod. SELČ – Merkúr na 08°♍00′ ukončí svoju retrográdnu fázu a začína sa opäť pohybovať priamym smerom

Sobota, 16. septembra

Od stredy do nedele Slnko v trigóne s Uránom posilňuje vašu sebadôveru, sebavedomie a intuíciu. Umožní vám to vyjadriť črty vašej osobnosti jedinečným, bizarnejším či nepredvídateľným spôsobom.

Budete mať chuť vyskúšať niečo nové mimo svojej rutiny. Je to výborná konštelácia v aktuálnom týždennom horoskope pre vykročenie z vašej komfortnej zóny.

Rozšírte okruh vašich spoločenských kontaktov a začleňte do neho niekoľko výnimočných ľudí. (Slnko v trigóne s Uránom – táto konštelácia sa uzavrie o 03:23 hod. SELČ)

Nedeľa, 17. septembra

Venuša v kvadratúre s Jupiterom od 12. do 20. septembra je ideálna na zábavu, ale nehodí sa na sústredenú usilovnú prácu. Pravdepodobne sa budete cítiť šťastne, optimisticky, budete štedrejší a priateľskí.

Problémy však môžu nastať, ak sa budete venovať vážnejším záležitostiam, ktoré si vyžadujú zodpovedný alebo konzervatívny prístup.

Treba si dať pozor, aby ste neznížili svoje štandardy pri randení, čo by mohlo viesť k nesprávnym rozhodnutiam alebo trápnym situáciám. (Venuša v kvadratúre s Jupiterom – táto konštelácia sa uzavrie o 08:09 hod. SELČ)

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Poď sa naučiť základy astrológie
Objednaj si rozbor a výklad svojho horoskopu
alebo si prečítaj ďalšie články

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Panne

Venuša v Levovi

Mars vo Váhach

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality