Poslednú aktualizáciu dňa 18/06/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 12.06.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 12. júna 2023

Začiatok ďalšieho júnového týždňa sa nesie v optimistických energiách, ktoré sú skôr vhodnejšie na zábavu, než na serióznu prácu. Budeme sa cítiť šťastnejší, priateľskejší a možno budeme oplývať aj väčšou štedrosťou (Venuša v kvadratúre s Jupiterom).

Druhá polovica týždňa je však iná. Sú to dni vhodné na náročnú duševnú prácu, ale asi bude lepšie, ak ju budete vykonávať osamote.

Ak sa chystáte uzavrieť významnú zmluvu, podpísať dôležité dokumenty, či kúpiť niečo, od čoho očakávate bezproblémové plnenie funkcie, urobíte naozaj dobre, ak si takéto rozhodnutie znovu poriadne premyslíte (Merkúr v kvadratúre so Saturnom).

Myslite kriticky a konajte rázne
Myslite kriticky a konajte rázne

Utorok, 13. júna

Od nedele do stredy môžu chladné, tvrdé a strohé energie vytvoriť nerovnováhu medzi vašou potrebou lásky a množstvom lásky, ktorú dostanete (11:59 hod.Venuša v kvinkunxe so Saturnom).

Môžete cítiť väčšiu zodpovednosť za svojho partnera alebo iných blízkych alebo ich považovať za nezodpovedných.

Ak pôjdete na rande, môžete mať tendenciu priťahovať chladných a necitlivých ľudí.

Zbavte sa pocitu, že musíte robiť určité veci alebo žiť podľa určitého štandardu, aby ste boli milovaní. Čím viac budete mať radi samých seba, tým viac vás budú mať radi aj ostatní.

20:30 hod.Luna vstupuje do znamenia Býka

Štvrtok, 15. júna

V stredu a vo štvrtok sa k slovu dostanú harmonickejšie energie, ktoré prinášajú optimizmus, štedrosť, šťastie a dobré správy (06:24 hod.Merkúr v semisextile s Jupiterom).

Dobrý inštinkt, orientácia na budúcnosť a pozitívne myslenie vám pomôžu pri spoločenskom styku, výskume, štúdiu a plánovaní.

Tento harmonický vplyv je však slabý v porovnaní s náročnejším vplyvom kvadratúry Merkúra na Saturn (nižšie).

Dni od stredy do piatku sú vhodné na náročnú duševnú prácu, ale asi bude lepšie, ak ju budete vykonávať sami (18:09 hod.Merkúr v kvadratúre so Saturnom).

Komunikovanie vašich plánov a nápadov sa môže skomplikovať kvôli negatívnemu mysleniu a nedorozumeniam.

Ak študujete alebo vybavujete papiere, dbajte na detaily. Ak sa zaoberáte zmluvami, obchodnými alebo právnymi záležitosťami, vyhľadajte dôveryhodnú, odbornú radu.

Nespoliehajte sa na slová iných a buďte opatrní pri svojich vlastných.

Sobota, 17. júna

03:45 hod.Luna vstupuje do znamenia Blížencov

Od štvrtka do pondelka vám harmonické vibrácie umožnia kontakt s vašimi pocitmi a pomôžu vám intuitívne povedať správne veci v správnej chvíli (17:20 hod.Merkúr v sextile s Venušou).

Vďaka vášmu šarmu a spoločenským schopnostiam je toto obdobie vynikajúce na nadväzovanie kontaktov, priateľstiev, randenie a žiadanie o láskavosť.

Vďaka zmyslu pre výhodnú kúpu a schopnosť oceniť krásu je táto konštelácia vynikajúca na nakupovanie darčekov, módy, kozmetických výrobkov, umeleckých diel a šperkov.

19:27 hod.Saturn na 07°♓12′ vstupuje do retrográdnej fázy svojho pohybu po ekliptike.

Retrográdny Saturn bude mať tento rok pozitívny vplyv vďaka sextilu Jupitera so Saturnom (energia tejto konštelácie bude kulminovať na budúci pondelok).

Pravdepodobne sa vám ponúknu príležitosti na rast a pri výbere správnych možností sa môžete spoľahnúť na schopnosť zdravého úsudku.

Kľúčom k úspechu je pre vás trpezlivosť, vytrvalosť a silná pracovná morálka.

Nedeľa, 18. júna

06:36 hod.Lunárny Nov 18. júna 2023 v kvadratúre s Neptúnom 26°♊43′ prináša precitlivenosť a zmätok, ktorý by mohol viesť k nedorozumeniam.

Vaša intuícia môže byť negatívne ovplyvnená vašimi podvedomými obavami. Dávajte si preto pozor vo vzťahoch, pretože by ste si mohli niekoho ľahko príliš zidealizovať a ignorovať jeho negatívne povahové črty. Tým by ste sa stali zraniteľnými voči podvodom a škandálom.

Vibrácie spojené s touto lunárnou fázou budú pretrvávať až do nasledujúceho Novu v Rakovi 17. júla 2023.

12:57 hod.Luna vstupuje do znamenia Raka

Pondelok, 19. júna

Od tohto piatku do budúcej stredy môžu komplikované energie priniesť zmätok, podvody a sklamanie (05:53 hod.Slnko v kvadratúre s Neptúnom). Môžete sa cítiť neisto, previnilo a mať pocit, že by ste sa mali za niečo ospravedlniť.

Naivita či prílišná dôverčivosť môže viesť k stratám, škandálom alebo ohováraniu. Preto by bolo najlepšie, keby ste boli pri všetkých jednaniach nad vecou.

Môže byť pre vás teraz ťažké získať motiváciu alebo nadšenie pre čokoľvek, najmä pre plnenie vašich pracovných povinností.

Spirituálne záležitosti, náboženstvo a obrady vám pomôžu, ak by ste začali mať pocit, že sila vašej viery slabne.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa (na stránke pod textom horoskopu)

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Ezoterická škola tradičnej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Blížencoch

Venuša v Levovi

Mars v Levovi

Astrológia

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality