Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 12.12.2022

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 12. do 18. decembra 2022

Hlavnou a najvýznamnejšou konšteláciou týždňa je disharmonická väzba medzi Slnkom a Neptúnom. Vibrácie tejto konštelácie môžu priniesť zmätky, podvody a sklamania. Tiež môže byť pre vás ťažké získať motiváciu alebo nadšenie pre čokoľvek, najmä pre tvrdú prácu. Naivná dôverčivosť môže viesť k stratám, škandálom alebo ohováraniu.

- astrologické štúdio AnteAr

Najvýznamnejšie konštelácie v aktuálnom týždni od 12. do 18. decembra 2022

Pondelok 12. decembra

19:12 – Saturn v sextile so Slnkom od soboty do stredy dáva trpezlivosť, vytrvalosť a silnú pracovnú morálku, aby ste dosiahli svoje ciele. Budete odhodlaní dosiahnuť praktické výsledky a nerobiť chyby. Toto je vhodný čas na dokončenie vážnych alebo zložitých úloh. Možno budete musieť ukázať svoje vodcovské kvality alebo vás môžu požiadať, aby ste poučili ostatných. Toto je tiež vhodný čas poprosiť o radu svojich rodičov alebo usmerniť mladších ľudí.

Streda 14. decembra

09:45 – Luna vstupuje do Panny.

18:10 – Slnko v kvadratúre s Neptúnom od pondelka do piatku môže priniesť zmätok, podvody a sklamania. Môžete sa cítiť neisto, sklamane a ospravedlňujúco. Prílišná idealizácia a dôverčivosť môžu viesť k stratám, škandálom alebo ohováraniu. Takže musíte byť nadštandardní vo všetkých vašich rokovaniach. Tiež môže byť pre vás ťažšie získať motiváciu alebo nadšenie pre čokoľvek, najmä pre tvrdú prácu. Náboženstvo a spiritualita vám pomôžu, ak začnete strácať vieru.

Piatok 16. decembra

04:11 – Merkúr v kvinkunxe s retrogádnym Marsom od štvrtka do piatka dáva tendenciu k unáhlenému mysleniu, ktoré môže spôsobiť, že budete robiť nepremyslené závery, hovoriť nekorektné veci a dopúšťať sa chýb. Môžete sa stať podráždení, nervózni a agresívni. Preto je dôležité pozorne počúvať a premýšľať predtým, než začnete hovoriť. V opačnom prípade sú možné nezhody, hádky a dokonca aj otvorené nepriateľstvo.

Piatok 16. decembra

09:56 – 3. štvrť Mesiaca na 24°♍22 v opozícii s Neptúnom zvyšuje vašu emocionálnu citlivosť, čo môže viesť k nedorozumeniam s ostatnými a zmätku vo vašich pocitoch. Je tiež možné, že vaše podvedomé obavy negatívne ovplyvnia vašu intuíciu. Vo vzťahoch si teda dávajte pozor, pretože by ste si niekoho mohli ľahko príliš idealizovať a ignorovať jeho negatívne charakterové vlastnosti. Takto by ste boli zraniteľní voči podvodom a škandálom.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jednoduchým popisom tejto energie sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.

20:48 – Luna vstupuje do Váh.

Sobota 17. decembra

22:36 – Merkúr v trigóne s Uránom od piatku do pondelka otvára vašu myseľ novým možnostiam, čo zvyšuje vašu šancu objavovať a spoznávať nových priateľov. So zbystrenými zmyslami môžete dôverovať svojej intuícii. Záblesky vhľadu sú možné v bdelom stave alebo spánku prostredníctvom lucídneho snívania. Možno vás začne viac zaujímať aj štúdium výpočtovej techniky alebo spustenie webovej stránky a komunikácia na internete.

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Súvisiace témy:

Retrográdne planéty v roku 2022

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr v Kozorožcovi

Venuša v Kozorožcovi

Mars v Blížencoch

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!