Poslednú aktualizáciu dňa 20/02/2023 vykonal astromaïa

Horoskop na týždeň a najlepšie okamihy v dňoch od 13.02.2023

Stručný pohľad na horoskop týždňa od 13. februára 2023

Veľmi príjemné konštelácie na začiatku týždňa dajú rozhádaným jedincom a znepriateleným štátom veľkú šancu k nájdeniu rozumných kompromisov. Koncom týždňa vytvorí Merkúr v znamení Vodnára kvadratúru s Uránom v znamení Býka a zároveň bude v trigóne s Marsom v znamení Blížencov. Táto veľmi rozporuplne pôsobiaca konštelácia vyvolá medzi štátmi aj medzi jednotlivcami vlnu ostrých diskusií v rámci výročia ataku ruských vojsk na Ukrajinu. Každá strana konfliktu si bude zrejme interpretovať výsledky po svojom a z určitej perspektívy bude na ľudstvo skôr málo radostný pohľad.

AnteAr
.

Pondelok 13. februára

Luna v 3. štvrti na 24°♏40 v harmonickom spojení s Neptúnom vás robí citlivejšími, starostlivejšími, súcitnejšími, romantickejšími, nápaditejšími a kreatívnejšími. Teraz sa môže začať duchovné priateľstvo alebo milostný vzťah. Tento týždeň je vhodný na meditáciu, lucídne snívanie, štúdium a praktizovanie všetkého, čo súvisí s okultizmom a duchovnom.

Streda, 15. februára

Venuša v spojení s vibráciami Neptúna od pondelka do piatku prináša možnosť nových milostných vzťahov alebo viac súcitu a duchovného spojenia v existujúcom vzťahu. Existuje však aj riziko sklamania z prílišnej idealizácie. Je to však skvelá príležitosť venovať sa kreatívnym koníčkom alebo relaxovať pri filme či obľúbenej hudbe.

Štvrtok, 16. februára

Spojenie energie Slnka s vibráciami Saturna na 27°♒44 od pondelka do nedele znamená, že si musíte stáť za svojím, aby sa s vami počítalo. Na splnenie povinností a záväzkov je potrebná usilovná práca, disciplína a trpezlivosť. V horoskope na tento týždeň sú možné úspechy, uznanie a povýšenie. Ak ste však boli nezodpovední alebo leniví, môžete pociťovať neistotu a ťažkosti.

Luna vstupuje do znamenia Kozorožca

Piatok, 17. februára

Merkúr v spojení s Jupiterom od štvrtka do nedele prináša otvorenosť, široký rozhľad a zvedavosť. Môžete sa spoľahnúť na dobré rozhodovacie schopnosti a predvídavosť pri vytváraní optimistických plánov do budúcnosti. Vďaka otvorenému, úprimnému a jasnému sebavyjadreniu je to vhodný čas na nadväzovanie nových priateľských vzťahov a výhodných obchodných partnerstiev. Je to tiež vhodný čas na písanie, štúdium, skúšky a cestovanie.

Slnko v jemne pôsobiacej harmonickej väzbe s Plutom od stredy do nedele prináša väčšie sústredenie a snahu dosiahnuť svoje ciele. Má dobrý vplyv na premenu extrémnych psychických sklonov, ako je posadnutosť a nutkavé správanie, do konštruktívnejšieho odhodlania.

Sobota, 18. februára

Luna vstupuje do znamenia Vodnára

Mars v mierne pôsobiacej harmonickej väzbe s Uránom od 13. do 21. februára zvyšuje vašu túžbu po zábave a vzrušení. To vás povzbudzuje k väčšej spontánnosti a riskovaniu. Sú to vynikajúce energie v týždennom horoskope na randenie. Môžete priťahovať ľudí inej rasy alebo kultúry alebo sa správať výstredne či tak, že svojim správaním druhých ohromíte.

Venuša v nepríjemne pôsobiacej disharmonickej väzbe so Saturnom od piatka do nedele prináša väčšiu potrebu priateľstva, ale musí to byť vážna a skutočná láska. V prípade existujúceho partnera budete chcieť mať istotu alebo požadovať väčší záväzok. Nové vzťahy sú možné, ale vzťah na jednu noc vás nezaujíma.

Slnko vstupuje do znamenia Rýb

Nedeľa, 19. februára

Spojenie vibrácií Venuše a Pluta od piatka do utorka prehĺbi vaše milostné city na úroveň s vyššou intenzitou. Nenecháte kameň na kameni, aby ste odhalili skutočné pocity svojho partnera alebo potenciálneho partnera, možno aj svoje skutočné pocity. Môže sa začať nový hlboký románik a sú možné aféry.

Luna vstupuje do znamenia Rýb

Želám nám všetkým príjemné dni a veľa šťastia po celý týždeň.

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Horoskop na minulý týždeň

Merkúr vo Vodnárovi

Venuša v Rybách

Mars v Blížencoch

Pre ďalšie informácie kliknite sem: Najlepšie okamihy týždňa ( na stránke pod textom horoskopu )

Váš privátny astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality